2737
2739
عنوان

امروز برای خودم چقد خرید کردم.

432 بازدید | 11 پست

سایه مدادی. رژلب. انگشتر و.....

لوازم ارایشی خیلی دوست دارم هرچی میخرم بازم اگه چیزی ببینم و دوست داشته باشم  میخرم 

.

شما هم اینحورید.

مبارکت باشه به خوشی😍

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔

وقتی چیزی رو لازم داشته باشم  و پیداش کنم و بخرم  ؛  از خریدم  کیف میکنم و خوشحال میشم

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مبااااااارکت باشع ولی من خیر چیزی که احتیاج نباشه و قابلیت فاسد شدن داشته باشه  مثه لوازم بهداشتی و آرایشی  به اندازه میخرم 

در مقابلش  پس انداز میکنم چیزی میخرم که  ارزش  بیشتری داشته باشه 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

مبارکه اره همه اینجورین 

ویییی من خیلی خرید دارم دو سه هفته بعد عروسی دختر دایی همسرمه باید برم لباس مجلسی اینا بخرم 

دختره پریروز با پسره فرار کرده دیروز هم صیغه بینشون خوندن 

خدايا شكرت که خوشبختم ❤️😍😍
2738

عکس بفرس

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
مبارکه منم یه کرم دور چشم و یه یه کرم ضد چروک با یه ریمل سفارش دادم فردا دیجی کالا میاره، عاشق لوا ...

مارک کرمات چیه؟ چه قدر هزینه کردی؟ 

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری