2733
2734
عنوان

خانمایی باردار یه لحظه میشه بیاین

108 بازدید | 14 پست

تاپیک قبلیمو بخونین متوجه میشین،یک ساعتی هست از دکتر امدم بهش گفتم زیر شکمم درد میکنه با کمرم نگرانم کرد گفت احتمالا انقباض رحم داشتی،ینی ممکنه همون درد پریودی که گرفته بودم  دلیلی برای زایمان زودرس باشه؟؟؟توروخدا برام دعا کنین خیلی میترسم واسش چیزی پیش بیاد،کسی تو این هفته ۲۲ این شرایط منو داشته بوده؟؟

پسرم بهترین هدیه خدایی  

ببین اگه هی ول کنه بگیره خطرناکه.. استراحت باش

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینجوریم ،همراه با لگن درد دکترم گفت طبیعیه😐🤔🤔

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2728
منم اینجوریم ،همراه با لگن درد دکترم گفت طبیعیه😐🤔🤔

اره منم دقیقا لگن درد دارم اما چندشب پیشی درد میگرفت خیلی ضعیف  ول میکرد دیگه نگرفته هعی بگیره ول کنه یکسره شده حالا ،اما تکون میخوره پسرم

پسرم بهترین هدیه خدایی  
الان تاپیک قبلیتو دیدم  حتما استراحتتو زیاد کن  آمپول یا شیاف نداد؟

نه چون قبلا که سرراهی بود جفتم مصرف کردم دیگه قطعشون کرد،نه فقط گفت این دردا نشون انقباض رحم هستن زایمان زود رس

پسرم بهترین هدیه خدایی  
2738
اره منم دقیقا لگن درد دارم اما چندشب پیشی درد میگرفت خیلی ضعیف  ول میکرد دیگه نگرفته هعی بگیره ...

من ک دیگه افتادم ی گوشه از لگن درد ن میتونم راه برم ن بشینم......

😥دکترم میگه طبیعیه

دکترت دارو نداد بهت خب برا انقباض ک گفته داری ؟

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
نه چون قبلا که سرراهی بود جفتم مصرف کردم دیگه قطعشون کرد،نه فقط گفت این دردا نشون انقباض رحم هستن زا ...

خب برا جلوگیری از زایمان زودرس یا امپول یا شیاف میدن دیگه 

🔵🔵🔵وزن اولیه 

پس چرا دکتر من دارو بهم نمیده برا جلوگیری از زایمان زودرس!؟🤔🤔😭😭

پس چرا دکتر من دارو بهم نمیده برا جلوگیری از زایمان زودرس!؟🤔🤔😭😭

نه عزیزم به منم نداد ،توهم الان درد زیر شکم داری از من یه درد خفیفه الان دائم عین وقتی سرما میخوری ناجور بدنت له یا وقتی پریودی درد خفیف تو لگنتع

پسرم بهترین هدیه خدایی  
من ک دیگه افتادم ی گوشه از لگن درد ن میتونم راه برم ن بشینم...... 😥دکترم میگه طبیعیه دکترت دارو ن ...

نه نداد فقط گفت لگن درد وکمر دردت طبیعیه اینی گفتی میگرفته وول میداده انقباضه داروهم نداد فقط همون قرص اهنو ویتامین ویجور کمپکل سفید رنگ  که تو پاکت ریخت بهم داد داروخونه نمیدونم چیه

پسرم بهترین هدیه خدایی  
نه عزیزم به منم نداد ،توهم الان درد زیر شکم داری از من یه درد خفیفه الان دائم عین وقتی سرما میخوری ن ...

من دائم دل درد ندارم،بعضی وقتا دارم،اما کمردرد و لگن درد دارم اونم ک گفت طبیعیه

انقباض میگن اینجوریه ک کل دلت سفت میشه و ول میکنه

من چون دوقلو باردارم خیلی میترسم😭کی نیشه زایمان کنم راحت شم از این همه استرس

من دائم دل درد ندارم،بعضی وقتا دارم،اما کمردرد و لگن درد دارم اونم ک گفت طبیعیه انقباض میگن اینجوری ...

استرس بدترش میکنه عزیزم انشالله هیچشی نمیشه واسمون سالم بدنیا میان

پسرم بهترین هدیه خدایی  
2706