2410
2553

اصلش شناسنامه اصل بودن کالا داره  و ضمانت نامه

و مسلما گرونه

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بنظرتون با 200 میشه دستبند چرم مردانه خرید ک روش ی پلاک ریزهههههههههه اول اسم طلا باشه ؟😑😐

بعله میشه 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2714
بعله میشه 

واقعنی میشه ؟؟؟ طلاها؟؟ آخه تقریبا ی ماه دیگه تولدشه ،ولی الان برا آشتی کنون میخوام اینم بگیرم 

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
کارتیه   رومانسون  اینا تقریبا قیمت مناسبن من عااااشق رولکسم ولی خیلی خیلی گرونه😒

خیلی من الان ساعتما دیگه پیش طلاهام نگه میدارم 😂😂😂دیگه حالا حالاها نمیتونم بخرم باید حسابی پول جم کنم 

واقعنی میشه ؟؟؟ طلاها؟؟ آخه تقریبا ی ماه دیگه تولدشه ،ولی الان برا آشتی کنون میخوام اینم بگیرم 

آره میشه باید حسابی بگردی  حالا 200 تومن شاید بشه 280 تومن ولی میشه  اگرم پیدا نکردی برو این طلا سازیا واست میسازن 

آره میشه باید حسابی بگردی  حالا 200 تومن شاید بشه 280 تومن ولی میشه  اگرم پیدا نکردی برو ا ...

اهااا مرسی مهربون ❤❤

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
2706