2737
2734

گزارش نزنید لطفاااا

خدایا...شبیه بادکنکی شده ام از بغض هایی ک ب اجبار فرو داده ام ..التماست میکنم..فقط یک سوزن..تکه تکه شدنم با خودم..

گزارش نمیزنن نی نی یار گفت ممنوعه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گزارش نمیزنن نی نی یار گفت ممنوعه

بخندیم یکم خو😑😑

خدایا...شبیه بادکنکی شده ام از بغض هایی ک ب اجبار فرو داده ام ..التماست میکنم..فقط یک سوزن..تکه تکه شدنم با خودم..
2738

همین الان با اسنپ از خونه مامانم داشتم میومدم خونه زنگ زدم به مامانم تو ماشین نشسته بودم میخواستم بگم زیر سرافونیمو جا گذاشتم گفتم لباس زیرمو جا گذاشتم با صدای بلند وای نمیتونم حسمو بگم چقدر خجالت کشیدم تا رسیدم خونه ۲سال گذشت واسم

دوران دوستیمون بود یکمی جلوتر پلیس راه بود و مامورا وایساده بودن بهم گفت تند و سریع کمربند منو ببند جریمه نشم منم هوا کردم کمربندشو بیام به صندلی خودم وقتی میخواست پیاده بشه نمیتونست داد میزد تو منو به کمالات وصل کردی خنگول

من اومدم بگم خانوما هر چیزیو نگین اگه حساسین بذارید آقایون هم بتونن بخونن و بنویسن اگرم نیستید که ...

بخندیم یکم خببب😑😑

چرا اونوقت؟

نمیدونم تو اون تاپیک دیگه نوشت گفت مسائل بی ادبی و باد معده میگن ک ممنوعه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2706