2726

سلام بچه ها . من اولین باره آی وی اف کردم شکر خدا ازمایشم مثبت شد . امروز وارد هفته ششم شدم ک لک بینی دارم .،دکترم گفت شیاف استفاده کنم و بجای روزی دو آمپول پروژسترون ک میزدم سه تا بزنم . کسی بوده تو این شرایط ؟ میخوام ببینم اوضاع خطریه یا نه ؟ خیلی نگرانم . چون سالها واسه باردارـشدن تلاش کردم سختی و انتظار زیادی کشیدم.

مَن به هَرچی که بِخوام می رِسَم ...

نترس استرس خودش بدتره

منم تا هفته۱۳فکر کنم لکه بینی داشتم 

خون ریزی شدید. هم افتادم اما خدا برام نگهش داشت

سعی کن بیشتر استراحت کنی

توالت فرنگی استفاده کنی

نزدیکی هم نداشته باش

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙

من بودم شیاف پیدا نکردم با دوفاستون قطع شد

استرس ممنوع

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه عزیزم نطفه یه کم ضعیفه افتادی ب لک..با شیافو امپول خوب میشه جاش محکم میشه 😍خدا واست نگهش دارهههه

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
نه خطرناک میس بتای اولت چند بود قلب نینی تشکیل شده؟؟؟

اولین بتام ۱۴۸

دومی ۶۲۰

سومی که،دیروز دادم ۳۱۸۳

فعلا واسه سونو نرفتم دکتر گفته ۱۲ آبان برم واسه سونو 

مَن به هَرچی که بِخوام می رِسَم ...

استراحت خیلی مهمه

استراحت کنی خوب میشه

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
اولین بتام ۱۴۸ دومی ۶۲۰ سومی که،دیروز دادم ۳۱۸۳ فعلا واسه سونو نرفتم دکتر گفته ۱۲ آبان برم واسه س ...

مبارکه منم ای وی اف کردم روز هیفدهم.االان رفتم دسشویی یه ترشح کوچیک تقریبا زرد رنگ دیدم خیلی ترسیدم😭😭😭😭😭بین پام ینی بین پای چپو دستگاه تناسلیمم خیلی درد داشت امروز میگی برا چیه😭😭😭😭

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸