2703
2553

پدر مهربون و خوش اخلاق و پاک دارین پدری که به حرفاتون گوش میده بهتون محبت میکنه و نگرانتون میشه یه پدر فداکار و مسئولیت پذیر😔

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...

ازهمین امروز جذب نیروی کارآغازشد.

بدون محدودیت سنی

ثبت نام رایگان

بدون نیازبه سرمایه

ساعت کاری۳الی۴ساعت

حقوق بالا

تسویه حساب عصرانه هرروز

آموزش ها جهت شروع بکار شمارایگان خواهدبود.

برای همکاری باشماره تلفن 09335860727 در وات ساپ پیام بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خب مشکل پدر شما چیه مگه

همه اینایی که گفتم نداره😏

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...

حتمن که خدا در جهتش یه نعمت دیگه بهت داده بگرد اونو پیداش کن و شکرگزار خدا باش همیشه

به جای گلایه همیشه شکر کن تا نعمتات زیاد بشه گلم

خدایا تو را شکر می گویم چرا که هر روز بهترین ها را وارد زندگی من می کنی.🤲

😕😔

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2714

عیب نداره خواهری منم ندارم...

فدا سرمون خودمونو عشقه🤩🤩🤩

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 
پدر حتی اگه این خصوصیات هم نداشته باشه بازم خوبه بودنش 🌷

برای من نبودنش خیلی بهتره

امیدورام همه چیز درست بشه و مشکلاتت یکی یکی محو بشن

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
امیدورام همه چیز درست بشه و مشکلاتت یکی یکی محو بشن

مرسی گلم

حتمن که خدا در جهتش یه نعمت دیگه بهت داده بگرد اونو پیداش کن و شکرگزار خدا باش همیشه به جای گلایه ه ...

دمتگرم...

به منم بجاش یه مامان...

مادر بزرگ و پدربزرگ همه‌چی تموم داده البته داداشم که دیگه ماه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 

من پدرم دلسوزه شدید ولی تندخو عصبانی هم هست ودوست داشتنشو زیاد بروز نمیده

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
2706