1472
1411

پدر مهربون و خوش اخلاق و پاک دارین پدری که به حرفاتون گوش میده بهتون محبت میکنه و نگرانتون میشه یه پدر فداکار و مسئولیت پذیر😔

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭

ازهمین امروز جذب نیروی کارآغازشد.

بدون محدودیت سنی

ثبت نام رایگان

بدون نیازبه سرمایه

ساعت کاری۳الی۴ساعت

حقوق بالا

تسویه حساب عصرانه هرروز

آموزش ها جهت شروع بکار شمارایگان خواهدبود.

برای همکاری باشماره تلفن 09335860727 در وات ساپ پیام بدید

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

خب مشکل پدر شما چیه مگه

همه اینایی که گفتم نداره😏

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭
1473

حتمن که خدا در جهتش یه نعمت دیگه بهت داده بگرد اونو پیداش کن و شکرگزار خدا باش همیشه

به جای گلایه همیشه شکر کن تا نعمتات زیاد بشه گلم

خداوند مرد را آفرید؛ و به زنها قول داد مرد ایده آل را میتوان در هر گوشه زمین پیدا کرد. و زمین را گرد آفرید تا گوشه نداشته باشد🤣

عیب نداره خواهری منم ندارم...

فدا سرمون خودمونو عشقه🤩🤩🤩

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 
پدر حتی اگه این خصوصیات هم نداشته باشه بازم خوبه بودنش 🌷

برای من نبودنش خیلی بهتره

8
امیدورام همه چیز درست بشه و مشکلاتت یکی یکی محو بشن

مرسی گلم

حتمن که خدا در جهتش یه نعمت دیگه بهت داده بگرد اونو پیداش کن و شکرگزار خدا باش همیشه به جای گلایه ه ...

دمتگرم...

به منم بجاش یه مامان...

مادر بزرگ و پدربزرگ همه‌چی تموم داده البته داداشم که دیگه ماه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 
1474
دمتگرم... به منم بجاش یه مامان... مادر بزرگ و پدربزرگ همه‌چی تموم داده البته داداشم که دیگه ماه

بخدا کاش همه به این باور برسن که خدا بیشتر از پدر و مادر به فکرشونه

خداوند مرد را آفرید؛ و به زنها قول داد مرد ایده آل را میتوان در هر گوشه زمین پیدا کرد. و زمین را گرد آفرید تا گوشه نداشته باشد🤣
بخدا کاش همه به این باور برسن که خدا بیشتر از پدر و مادر به فکرشونه

اره بعضی وقتا یهو چرت میگم گله میکنم ولی باز پشیمون میشم دیگه چی میخوام بهتر از این...

تازه خداروشکر یه نامزد دارم اونم عالیه انشاالله همیشه همینطور خوب بمونه