2733
2734
عنوان

خیلی میترسم دست خواهر کوچیکم بی حس میشه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عصبیه من اینجور میشم وقتی خیلی بهم فشار میاد و ناراحتم..لابد اونم‌استرسیه از اونه

اره خیلی استرسیه و خیلی حساس منم خودم وقتی عصبی میشم دهنو زبونم گزگز میکنه بی حس میشم

الکی نبرید اینور اونور بچه رو مریض کنید یه طبع سنتی ببرید خوب میشه

تو این سن بلوغ احتمالا اگر جوش و اینا داره غلبه (دم)داره

به اصطلاح دموی میگن؛بهش چیزای صاف کننده خون بدید مثل کاهو عناب آب جوشیده شده ولرم هر صبح ناشتا..

دم کرده ی کاسنی هر روز بخوره

حجامتم براش مفیده منتها نگاه تقویم حجامت کنید تو تاریخ خوب ببرید..

و بابونه دم کرده بدید چون آرمش بخش هست .

اینارو بدید حالش خوب میشه..

حتما هم حضوری ببرید پیش طب سنتی اسلامی

من خودم برام پیش اومده این مساله با چندتا مورد ساده خوب شدم.

اگرم کم خونی داشته باشه قرصی به نام قرص خون بهش میدن،علی الحساب برای رفع کم خونی مدام و روزانه سبزی تره بخوره رفع کم خونی میکنه..خود کم خونی باعث میشه غلظت خون آدم بگیره و دست و پا سر شه..

اینا رو که گفتم رعایت کنید

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2738
نه دهنش در حد ۴ ۵دیقه دستشم میگیره ول میکنه مثلا امروز درحد یه ساعت شد چند روز پیشم همینطور

ولی بازم شما ببرین پیش متخصص داخلی اعصاب اگه تهرانی دکتر خوبی رو بهت معرفی کنم

الکی نبرید اینور اونور بچه رو مریض کنید یه طبع سنتی ببرید خوب میشه تو این سن بلوغ احتمالا اگر جوش و ...

علاوه بر اینا ام ار ای هم بده شاید آرتروز گردن هم داره..

ولی اون بالایی رو رعایت کنه خوب میشه من خودم اینجور بودم

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
اره خیلی استرسیه و خیلی حساس منم خودم وقتی عصبی میشم دهنو زبونم گزگز میکنه بی حس میشم

خب پس مثل شماس با کمی تفاوت...منکه رفتم دکتر‌گفت اگه بعد ناراحتی و عصبانیت اینجور میشی عادیه اگه تو حالت عادی اینجور میشی و همیشگیه باید بری ام ار ای بدی

عزیزم برید متخصص مغز و اعصاب احتمال خیلی زیاد دیسک گردن داره چون دوست منم داشت دقیقا زبونش و دستش بی حس میشد گفتن بیرون زدگیه دیسکه با استراحت و دارو حل میشه ولی با استرس و فشار کاری دوباره برمیگرده

🌷انسان همان چیزی است که باور دارد🌷
2706