2737
2734
عنوان

کیا از تجربی رفتن روانشناسی؟

1064 بازدید | 20 پست

سلام...کسی هست از تجربی رفته باشه روانشناسی؟..راضید الان؟...تو کنکور رو چه درسایی تمرکز بیشتری داشتید؟

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍

ازهمین امروز جذب نیروی کارآغازشد.

بدون محدودیت سنی

ثبت نام رایگان

بدون نیازبه سرمایه

ساعت کاری۳الی۴ساعت

حقوق بالا

تسویه حساب عصرانه هرروز

آموزش ها جهت شروع بکار شمارایگان خواهدبود.

برای همکاری باشماره تلفن 09335860727 در وات ساپ پیام بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند تا از دوستای دوران دبیرستانم بدون کنکور رفتن روانشناسی آزاد الانم بیکارن ارزش نداره، نرو  ...

خب من میخوام دانشگاه دولتی قبول شم...و اینکه برای کار مناسب پیدا کردن توی روانشناسی باید حداقل ارشد داشته باشی...اما یکی از اشناهامون رو میشناسم از دانشگاه پیام نور رفت روانشناسی الانم هنوز مدرکشو نگرفته شغل معمولی پیدا کرده..قطعا ارشد بگیره شغل بهتری پیدا میکنه...موضوع بعدی اینکه من عاشق روانشناسیم مطمئنم توش موفق میشم

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
2738
خب من میخوام دانشگاه دولتی قبول شم...و اینکه برای کار مناسب پیدا کردن توی روانشناسی باید حداقل ارشد ...

مثل برادر منی.رشته اش تجربیه  .هدفش روانشناسی دانشگاه تهران یا علامه اس .اصلا به علوم پزشکی علاقه نداره برعکس عاشق روانشناسیه و کلی مطالعه داره

2706