1464
1459

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1473

کافیه همه رو از ته دلت دوست داشته باشی حتی بدخواهانت رو

😍تاپیک دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین ❤❤❤❤❤❤زندگی رو زیاد جدی نگیر چون تهش ازش زنده بیرون نمیای❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤دو چیز انسانیت را از بین میبرد :۱_سکوت ، وقتی که باید فریاد کرد۲-فریاد، وقتی که باید سکوت کرد💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟در دنیا پراز فراوانی است از همه چیز عشق❤❤❤سلامتی❤❤❤ پول❤❤❤فقط کافی به اونا توجه کنیم تا وارد زندگیمون بشن                                  یادمون باشه به هر چیز توجه یافکرکنیم وارد زندگیمون میشه❤❤❤                                                        این اوج عدل الهی هست❤❤❤چون با توجه میتونیم هر چیزی رو میخواهیم وارد زندگیمون کنیم❤❤❤تا حسرت هیچ چیز به دلمون نباشه❤❤❤
1444

عزیزم دامنه ی داروهای اعصاب خیلی وسیع هست.دکتر باید ازت شرح حال بگیره و تجویز کنه.بعضی مواقع برای بعضی افراد کنارش باید یک قرص دیگه هم مصرف باشه تا مکمل اون باشه و اثر بذاره.اصلا باید ریشه عصبانیتت مشخص بشه.بدون تجویز و از روی تجربه دیگران نخور

من خوردم میل جنسیم کم شد دکتر برام عوض کرد.از شما کم نشد؟

من یه مدت خوردم روم هیچ تاثیری نداش اصلا عوارض نداشت بعد چهارماه قطع کردم اروم اروم الان هفت سال میگذره اعصابم خیلی ارومه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیستا تیکر رژیممه وزن هدف60کیلو قد:168وزن الانم 65
من یه مدت خوردم روم هیچ تاثیری نداش اصلا عوارض نداشت بعد چهارماه قطع کردم اروم اروم الان هفت سال میگ ...

خیلی دیر اثره.تا دوماه که اصلا خودشو نشون نمیده.خب باید به دکتر میگفتی تا برات عوض میکرد.واسه من خوب بود ولی همون عوارضش سراغم اومد.

1474
1331