2733
2734

رابطه ام با زن داداشم خوب نیست،،بخاطر برادرم خیلی سعی کردم خوب باشیم با هم ولی نشد که نشد

عروسمون یه ساله ازدواج کرده و طبقه سوم مادرم اینا میشینه،،

از وقتی ازدواج کردن دیدم مادرم دیگه راضی نیست که برم اونجا زیاد ،،در صورتی که زن داداشم یه ماه یه ماه نمیاد پایین،،خونه خودشه

،،منم کم کم دیگه نرفتم و کلا سه چهارماهه خونشون نرفتم(ولی پارک و باغ و اینا با هم رفتیم )

حالا هروقت زن داداشم میره خونه مادرش،،مامانم به من زنگ میزنه که برم اونجا یا دخترم رو ببرم،،،خیییلی خیلی بهم برمیخوره که هروقت زن داداشم نیست بهم میگه بیا،،،منم میگم کاردارم،،نمیزارم دخترم هم ببرن،،،

سیصد متر خونه با همه امکانات وسایل و ماشین گذاشته تحت اختیار  عروسش،،،

بعد از عروسش میترسه دخترش رو راه بده خونش،،،

با خودم داشتم فکر میکردم اگه خدای نکرده پدرم در قید حیات نبود یا عروسمون خرج مادرم اینارو میداد،فکر کنم مادرم هی دیگه تو خیابون هم جواب سلام مارو نمیداد

هی روزگار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعضی ها عروس بیش تر دوست دارن 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2731

عزبزم خونه داده به پسرش دستش هم درد نكنه چرا شما ناراحت باشي؟  

حتما مامانت دوست نداره تنش و بحث باشه ميدونه از هم خوشتون نمياد اين تصميمو كرفته

ناراحتي نداره 

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
2738

هییییی

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
شما بودین بهتون بر نمیخورد؟

چرا بر نخوره 

عوض اینکه تورو بالا ببره

کردتت تو زیر زمین که😐

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂

باهاش صحبت کن و برعکس انقدر برو که هم مادرت یاد بگیره خودشو تو شرایط وفق بده و با عروسش کنار بیاد و ازش نترسه هم تو پا فشاری کن و نذار عادت بشه.. بعضی مادرا اعتماد به نفسشون پایینه باید حمایتشون کرد و کمکشون کرد که اجازه ندن هرکی غرغر کرد یا حرفی گفت سریع تسلیم بشن و بگن اکی دیگه دخترم رو تحویل نگیرم که فلانی بهش برنخوره..

2706