2737
2734

والا ما که عقدیم فقط سال اول عیدی و شب چله میارن 😟اونکه عروسی کرده چخبره هر سال حالا فوق فوقش فقط سال اول ببرین براش 

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
پول  تازه مادر شوهرم میگه میوه و شیرینی هم بیارید اما اونو دیگه شوهرم از ترس من نمیخره  ...

ینی چی

چ ربطی ب شما داره 

برادر شب چله ببره برا خاهر؟

چ چیزا 

چ مسخره این چ رسمیه

برو مسافرت شب یلدا

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدم میاد ازشون  منم رسم داشتم  منم آداب داشتم😔

منم واسم میارن البته فقط بابام چله میاره عیدی ولی داداشام هم برام میارن که البته من سعی میکنم بیشتر اون پولی که بهم عیدی میدن به عنوان عیدی به بچه هاشون پس بدم دلم نمیاد واینکه خانماشون پشتم حدف بزنن

خدایا اطرافیانم را غرق خوشبختی کن
2728
تقصیر خودته وقتی برات نمیارن توهم نبر. بگو عوض گله نداره

شوهرم نمیذاره 

میگه من خودم واست همه رو آوردم 

اما این رسمو ی طایفه دارن اجرا میکنن نمیشه من نبرم 

از ترس مامان باباشه

میگه من خودمم دوس ندارم این کارو 

2738
نه عزیزم  هرسال

هرسال تا کی آخه؟ چه رسم مسخره ای. البته ببخشیدا

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
واس خواهرشوهرتون؟؟  هرسال؟؟  خواهرشوهر من ی بچه ام داره

وااای من جات بودم یه شری به پا میکردم یعنی چی اخه هر سال هر سال تازه برا تو هم نمی اوردن 😥😥😥😥

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2706