2733
2734

دوستان من لیسانسم علوم تربیتی هست آیا میتونم ارشد زبان بخونم و اگه هزینه فراگیر رو میدونین بگین ممنونم

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
آره میتونی . فقط دو یا 3 درس بهت پیش میخوره شهریه اش فکر کنم ترمی حدود 1200 بشه . ولی وام کم درصد و ...

مرسی گلم عزیزم ثبت نامش اوایل آبان هستش آیا و اینکه بهمن شروع میشه ببخش ها زیاد سوال پرسیدم فدات 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی گلم عزیزم ثبت نامش اوایل آبان هستش آیا و اینکه بهمن شروع میشه ببخش ها زیاد سوال پرسیدم فدات&nbs ...

اختیار داری عزیزم . آبان . حتما شرکت کن . من ارشدم رو فراگیر پیام نور گرفتم . همه جوره راضی ام . کلاس های غیرحضوری. درس های ترم دانشپذیری که بعنوان ترم یکم قبول کردن و یه ترم جلو افتادم و... 

توی مدرکم هم اصلا فراگیر و اینا درج نشده . یه مدرک دانشگاهی عادی و معتبر .

2728
اختیار داری عزیزم . آبان . حتما شرکت کن . من ارشدم رو فراگیر پیام نور گرفتم . همه جوره راضی ام . کلا ...

مرسی عزیزم فدات 

آره میتونی . فقط دو یا 3 درس بهت پیش میخوره شهریه اش فکر کنم ترمی حدود 1200 بشه . ولی وام کم درصد و ...

سلام عزیزم خانومی ببخش میخاستم بدونم ظرفیتش چند نفر هست من رشته ام علوم تربیتی بود برای آموزش زبان شرکت کردم و آیا اینکه اونایی که لیسانسشون مرتبط هست تو الکیت هستن ممنون میشم جوابم رو بدی گلم