2726
عنوان

ساک حاملگی و وزن بالا

75 بازدید | 8 پست

ساک حاملگی هفته چندم تشکیل میشه؟من هفته پنچمه دکتر گفت ساک تشکیل نشده ولی زوده .وزنتون موقع بارداری نرمال بود من اضافه وزن دارم 66کیلوم قدم 155 همش دکتر گفت چاقی 😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم هفته ۵ هستم ولی با توجه به بتای بالام دکتر میگه احتمال اینکه سن بارداریت بیشتر باشه هست....

واسه هفته ی دیگه سونو نوشته. ولی نمیدونم برای سن بارداریه یا تشکیل قلب یا ساک حاملگی😩😩

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
چند بود عدد بتا

۲۸هزار و خرده ای 

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
اره خیلی بوده برامن ۱۰روز بعداز موعدم۱۰۰۰.۰این عدده هنوز دکترم نرفتم

شما توی تاپیکم نبودی؟؟🤔🤔

یه لحظه بیا اونجا