2737
2734

دخترم دو ماه و نیمشه رفلاکس شدید داره دکتر بهش داده سه روزه دارم بهش میدم همش خوابه،میترسم ولی اگرم ندم اصلا نمیخوابه و همش جیغ میزنه،کی به نی نیش داده؟؟؟

خیلی عوارض داره؟؟؟

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗

عزيزم دكتر به دختر من داد تو ٤ماهگي من ترسيدم ندادم.

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من نکسیوم و زانتاکم دادم ولی بی تاثیره دکتر باکلوفن داد میتریم حالا نی نی شمام نمیخوابه؟؟؟؟

عزيزم باكلفن خواب اوره شديده.دارو هاي خواب اورم برا هوش بچه خيلي بده

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
عزيزم دكتر به دختر من داد تو ٤ماهگي من ترسيدم ندادم.

من ۳ روز دارم میدم همش خوابه وقتی نمیخورد اصلا نمیخوابید خودشم کلافه بود،الان نی نیت خوبه؟؟؟ چی دادی خوب شد؟؟؟

من نکسیوم و زانتاکم دادم ولی بی تاثیره دکتر باکلوفن داد میتریم حالا نی نی شمام نمیخوابه؟؟؟؟

دكتر متخصص گوارش بردي؟

2738
من ۳ روز دارم میدم همش خوابه وقتی نمیخورد اصلا نمیخوابید خودشم کلافه بود،الان نی نیت خوبه؟؟؟ چی دادی ...

عزيزم من اون قرص ها اسمش يادم نيست اما مثل نكسيوم هست و كپسوله و توش دونه دونه هست.من ميشمردم ٣٠تا هر ١٢ساعت ميدادم خيلي خوب بود.متوليوم هم ميدادم

عزيزم من اون قرص ها اسمش يادم نيست اما مثل نكسيوم هست و كپسوله و توش دونه دونه هست.من ميشمردم ٣٠تا ه ...

امپرازول فک کنم منظورته خوب اخه موتیلیوم هم میگن خوب نیست

به خدا ادم گیج میشه

اخه اصلا خواب نداره و همش جیغ میزنه وزن نگرفته اصلا

ببين عزيزم هر بچه اي يه خوابي داره كه بايد ب دست بياري.دختر من تو هر دوره از سنش يجور بود يك ماهگي يه جور دوماهگي يجور.مثلا تو سه ماهگي به ننو ميخوابيد و پستونك.كم كم ننو تاثير نداشت و من صداي سشوار از نت دانلود ميكردم و ميذاشتمش روپام و پستونك تو دهنش ميخوابوندمش.بعدش شد پستونك صدا سشوار و ننو.بعدش تا هفت ماهگي ما اذيت شديم هر دومون.بعد ديگه خوب شد خداروشكر

2706