2726
عنوان

بچه ها بیاین😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 53 پست

[QUOTE=108607111]وای نه اگه نمیخواستمش الان تاپیک نمیزدم واقعا حالم بده [/QUOTE واسه خودت تلقین میکنی بنظرم.. منم بعضی مواقع کم حوصله میشم قربون صدقش نمیرم این دلیل نمیشه که احساس کنم دوسش نداشته باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه حس بدی چ حس افتضاحی چقد سردرگمی چقد اون گناه داره نکن باش اینکارو اینکارو با منم کردنا نکن ...

وای بمیرم😭

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
[QUOTE=108607111]وای نه اگه نمیخواستمش الان تاپیک نمیزدم واقعا حالم بده [/QUOTE واسه خودت تلقین ...

نمیدونم😣

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
2728
خدانکنه ب خوبیاش فک کن ب وقتایی ک حالت پیشش خوبه دوس داری ولش کنی فردا پس فردا بایکی دیگ باشه بغلش ...

نه اصلا اون مال منه ما مال همیم من نمیخوام‌اینجوری بشه😭😭

خو‌دیوونه اینا یعنی دوسش داری دیگ😒میام میزنم مخت بپاشه در و‌دیوارا

واااییی خخخخخ خدا نکشتت تو اوج ناراحتیم غش کردم از خنده😂😂😂

واااییی خخخخخ خدا نکشتت تو اوج ناراحتیم غش کردم از خنده😂😂😂

😒خو راس میگم دیگ دختربی تربیت

هی گریه زاری میکنه برامن

برو بابااااا آرزومه یکی منو بخاد هروقت حرصی میشم میپرم بش نازمو بکشه

تاحالا ک فقط منم ناز میکشم 

قدر رابطتتو ندونی میان ازت میدزدنش 

افتااااد؟؟

😒خو راس میگم دیگ دختربی تربیت هی گریه زاری میکنه برامن برو بابااااا آرزومه یکی منو بخاد هروقت حرص ...

تو ازدواج کردی؟😊

2706