2737
2734
عنوان

چیکار کنم با این مرد؟+اسکرین شات

609 بازدید | 49 پست

قراره جدا شیم چون خیلی بدی از خودشو خانوادش دیدم.مادرش پشت سرم حرف زیاد میزد مغزشو خیلی شستشو میداد.آخرین بارم ک مچشو گرفتم گفت من داشتم درمورد یکی دیگه حرف میزدم(جاریش).البته مهم نیست چون دلایل محکمتر از اون حرفا داشتم واسه ترک خونشون و تصمیم قطعیم واسه طلاق.اینم بگم که واقعا برام کم گذاشتن چه از لحاظ خرج و مخارج‌.جشن عروسی رو هم ک پیچوندن.شوهرمم از همون اول فقط میگفت چقد جهیزیه میاری خونم؟یخچال دوقلو سامسونگ باید بخری.لباسشویی درفضایی بوش باید بگیری و ...همیشه سر این بحث داشتیم.منم وضع مالی پدرم متوسطه.ولی مادرم میگه آخه کسی این توقعاتو داره که حداقل بخواد واست یه جشن بگیره یا یکم واست خرج کرده باشه نه تو با این مهریه ۱۴ تا سکه.و ازین لحاظ ب مامانم حق میدم شک کنه بهشون‌...وای ببخشید طولانی شد.خلاصه خرج نکردناشون یه طرف آزارو اذیتاشون یه طرف و تیغیدن خانوادم ب طرق مختلف از یه طرف...حالا ۶ ماهه اومدم خونه پدرم خانوادش نه یه زنگ زدن نه احوالی پرسیدن.پدرومادرمم میگن ما نمیتونیم تورو تنها بذاریم با همچین خانواده ای تو شهر غریب

حالا شوهرم اس داده اینارو گفته نمیدونم چی جوابش بدم؟

💙 به جـای پـاک کردن اشـک‌هـات،آدمهـایی که بـاعث گـریـه‌ات میشنو پـاک کـن..💙

کو

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

من هستم بزار

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عه مارو کاشتی خودت رفتی یه تامیک دیگه؟؟😒

2738

بگو قسطات که تموم شد خبرم کن بیام😏

بگو قسطات که تموم شد خبرم کن بیام😏

تا خرخره تو قسطو بدهیه

موندم راه طلاقمو ادامه بدم یا برگردم آخه اصلا اعتمادی بهش ندارم.نمیدونم با چه پشتوانه ای برگردم

💙 به جـای پـاک کردن اشـک‌هـات،آدمهـایی که بـاعث گـریـه‌ات میشنو پـاک کـن..💙
2706