2737
2734
عنوان

تجربه هاتون رو از اینکه سوسک غافلگیرتون کرده بگید 😁😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2332 بازدید | 147 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای خدااااااا 😣😣😣😣😣😣😣بخدا گریم گرفت اه 😫😫😫😫😫😫

😭

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2728

ما خونه مون سوسک داشت یه سرشب رفتم حیاط شب بود همه جا تاریک زیر درخت انگور دیدم صدای سو سو میاد گفتم صدای سوسکه، بعد یه لنگ دمپایی در آوردم پرت کردم چشتون بد نبینه!!! یهو نه یکی نه صد تا سوسک شروع کردن به فرار 😣😣😣اونقدر ترسیدم که به دختر ه ۳ سالم گفتم زود برو تو درو ببند  سوسک نیاد  تو، فکر کنم همایش یا دور  همی داشتن 🤔🤔🤔🤔

میشه برای سر وسامون گرفتنه داداشم دعا کنید خیلی اوضاش قاراش میشه
جوون و پیرش رو از کجا تشخیص میدی خواهر 😂

جوونا تیزپان نمیتونی غافلگیرشون کنی و بکشیشون

هی از این سوراخ به اون سوراخ میرن باهوشن

ولی پیرا اهسته راه میرن سریع میشه زد تو سرشون کشتشون

2738
یا جد سادات سکته نکردی؟ من بودم تا چهل دیقه خودمو میزدم

حس خیلی بدی بود😤

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
دیروز از خواب بیدار شدم لیوان اب بالا سرم بود سر کشیدم یه چیز نرم رفت زیر زبونم هول کردم دست کردم تو ...

😞😱😱😱

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

من خوابگاه بودم.اونموقع موهام خيلي بلند بود.شب تو خواب حس كردم كه يه چيزي از روي صورتم رد شد بلند شدم چراغو روشن كردم دوستم چشماشو باز كرد نگو سوسكه روي موهام بود اين ديده بود شروع كرد جيغ زدن.من هي موهامو تكون ميدادم بيفته بدتر موهامو آشفته كرده بودم لاي موهام گير كرده بود.باور كنيد مرگ به چشمم ديدم.آخري مرده از لاي موهام خانومه مسئول خوابگاه در آورد.من اون موقع نيمه هوش بودم ديگه

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍

وای یادم انداختی 

همسرم مسافرت بود منو بچه هام خونه بودیم ساعت 12شب بود قرار بود ساعت 2همسرم بیاد متم رفتم حموم و دراومدم لخت بایه حوله توخونه راه میرفتم صدای وییییییییز مثل صدای هواپیما بود برگشتم دیدم سوسک پروازی خیر ندیده داشت کنار مبلا پرواز میکرد منم پریدم بچه هامو روشونو کشیدم و مثل پلللنگ مراقب بودم که نیاد سمتمون همسرم که رسید گفت بچه شدی بگیر بخوابیم ولی من همش استرس داشتم تا اینکه فرداش پسرم کشتش 😂😂😂😂😂😂😂😂

وخدایی که نگه داشت دلم را از غم .......;وانگهی گفت کمی صبر و مدارا تا دم........🌼🌼

یبار یکی گربه هام اومد بهم ابراز علاقه کنه

رفت یه سوسک بزررررگ گرفته بود برام کادو اورده بود

با کیفیت عالی

نیمه زنده

بعد اورد با یه ذوق خاصی جلو پام گذاشتش

منم تا دیدم الفرار

اینم مات مونده بود من چرا فرار کردم نمیام سوسکه رو بخورم😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2706