2737
2734
عنوان

تجربه هاتون رو از اینکه سوسک غافلگیرتون کرده بگید 😁😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2332 بازدید | 147 پست

دیروز از خواب بیدار شدم لیوان اب بالا سرم بود سر کشیدم یه چیز نرم رفت زیر زبونم هول کردم دست کردم تو دهنم درش اوردم یه چیز قهوه ای بود،شبیه سوسک😭😭😭مزش در اومد تو دهنم خیلی چندش بود😷😷

ببخشید که حالتونو بهم زدم😖

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یه بارتو دستشویی غافلگیر شدم از روی سقف افتاد جلوم وای خداخیلی ترسناک بود

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

من ببار داشتم خونه رو جارو مزدم آلبوم عکس رو به دیوار تکیه داده بودم اومدم برش دارم زیرشو جارو کنم یهو انگشتم رقت رو یه چیزی فهمیدم سوسکه جوری جیغ زدم البوم رو انداختم البوم افتاد رو سوسکه بعد من رفته بودم از تهه پذیرایی داشتم البوم رو رصد میکردم ک چ کنم چ نکنم دیگه اخر سر دور خیز کردم دویدم جفت پا رفتم روی البوم صدای  له شدن سوسکه رو شنیدم😐

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
2728
2738

در کابینت باز کردم دیدم دوتاش زیر ظرف شویی نشستن از این بزرگا رفتم رو میز ناهارخوری نشستم زنگ زدم شوهرمممم !!شبش همش خواب سوسک میدیدممم

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

من یه بار از این سوسگ سیاهای بزرگ که گرده نمیدونم اسمشون چیه رفته بود تو لباسم هی رو پشتم راه میرفت منم پشتمو خاروندم یه چیز بزرگ سفت اومد تودستم داشتم سکته میکردم فوراً رفتم تو اتاق خواب لباسمو در آوردم اونم فرار کرد رفت رفت زیر کمد پشتمم تا چند روز دونه های قرمز در اومده بود 

دیروز از خواب بیدار شدم لیوان اب بالا سرم بود سر کشیدم یه چیز نرم رفت زیر زبونم هول کردم دست کردم تو ...

ای خدااااااا 😣😣😣😣😣😣😣بخدا گریم گرفت اه 😫😫😫😫😫😫

میشه برای رفع گرفتاریم صلوات بفرستین😍😍😍😍😍

یه شیراب داشتیم روحیاط بودش من نشسته بودم داشتم دستهام میشستم بااب بازی میکردم یهو دیدم زانوم میخاره دست زدم حس کردم یه چیزی از زیرشلوارم رو زانومه پاچه شلوارم زدم بالا دیدم یه سوسک بزرگه اغاااا شلوارم دراوردم پریدم توخونه جیغ داد مامانم بجااینکه بگه چت شده میگفت خدامرگت بده دختر کوشلوارت بابامم میگفت مرگ ببند دهنتو چته شلوارتو مامانم دهنمو گرفت بردم تو اتاق یکیم زدتو کمرم😒

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
2706