2733
2734
عنوان

ماهواره دارا بیاین دیگه

138 بازدید | 13 پست

🤧میخوام کانالای تلوزیونو رو ماهواره جستجو بزنم بلد نیستم 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فکر کنم به اینکه کدوم ماهواره رو داشته باشی ربط داره  مثلا واسه ما یاه سته اصلا کانالای تلویزی ...

نصابه احمق دسگاه رو بهمون انداخت 🤧

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
نصابه احمق دسگاه رو بهمون انداخت 🤧

نه دستگاه مهم نیست اگه می خوای کانالای تلویزیون رو داشته باشی باید جهت ماهواره رو اون سمتی بذاری 

رو پشت بوم رو میگم

نصاب براتون انجام میده بعد تو دستگاه خودش تنظیم میکنه که کدوم ماهواره باشه

نه دستگاه مهم نیست اگه می خوای کانالای تلویزیون رو داشته باشی باید جهت ماهواره رو اون سمتی بذاری&nbs ...

اره میدونم ولی خونمون پشت به قبلس 

یاهست و بزور گرفت 

سقفمونم شیبدار 

2738
اره میدونم ولی خونمون پشت به قبلس  یاهست و بزور گرفت  سقفمونم شیبدار

اها 

استانیا الان نگاه کردم برات رو عرب ست هستن اکثرا 

پس اگه فقط یاه سته واسه شما که کاریش نمی تونی بکنی

اها  استانیا الان نگاه کردم برات رو عرب ست هستن اکثرا  پس اگه فقط یاه سته واسه شما که کا ...

استانیا خیلی چیز خاصی ندارن ما داشتیم تکرارین همه اخرش بر می گردی رو همین ۶ تا کانال اصلی تلویزیون

مگه اینکه دلت بخواد استان خودتو داشته باشی 

استانیا خیلی چیز خاصی ندارن ما داشتیم تکرارین همه اخرش بر می گردی رو همین ۶ تا کانال اصلی تلویزیون ...

نه همون اصلیا رو میگم 

والا نمی دونم اونا هم رو عرب باشن یا نه ولی مطمئنم روی یاه ست که شما داری نیستن 

اره عزیزم مرسی 

دیگه باید خونرو عوض کنیم .چون اپارتمانه .هرروز ی مشکل