2410
2553

یه سوال شما تا به کی گارد دندون رو استفاده کردین ؟ دختره من شهریور پارسال ارتودنسیش تموم شد و گارد رو تا به همین مهر همیشه بجز وقت غذا خوردن  استفاده می کرد الانه وقتی میره مدرسه کلا شیفت صبح استفاده نمی کنه و الان به من میگه  حس می کنم دندونام تکون می خورن بنظرتون امکانش هست به علت استفاده از گارد این جوری بشه؟؟؟؟

میشه برای سر وسامون گرفتنه داداشم دعا کنید خیلی اوضاش قاراش میشه
شاید باورت نشه ولی من گارد رو اصن استفاده نکردم میذاشتم تو دهنم میخواسم بالا بیارم خیلی بد بود اصن ا ...

خب دندوناتون برگشت نداشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
1 سال گذشته.  فعلا ک نه  پشت دندونام سیم گذاشته دیگه🤔

نگاه دختر من کلا ارتودنسیش ۶ ماه طول کشید بعدش  همه براکتاش باز کردن و یه گارد ژله ای شفاف بهش دادن 

جدی من هنوز ارتودنسی نکردم ولی خیلیا میگفتن میشکنه چه غذاهایی میخوردی ؟یعنی مراعات میکردی؟

اوایلش ک تازه ارتو میکنی چون درد داری اصن بخوای هم نمیتونی چیزای سفت یا حتی برنج بخوری. 

ولی بعدش همه چی میخوردم. فقط ته دیگ سفت یا هویج  و سیب و میوه هایی ک سفتن نمیخوردم.

نگاه دختر من کلا ارتودنسیش ۶ ماه طول کشید بعدش  همه براکتاش باز کردن و یه گارد ژله ای شفاف بهش ...

واسه من دوساله بود. 

بعدش دراوردن پشت 4تا دندون بالا و پایین سیم زدن. ک تکون نخوره. ی گاردم بم داد ک از اونایی ک شما میگی نیس یجور دیگس مال من. ک من اونو اصن استفاده نکردم.🤔

2706