2733
2734
عنوان

تست سوزن و ادرار واسه جنسیت!!!!

30362 بازدید | 23 پست

سلام دوست جونئا !!من هفته ده بارداریم صبح ساعت پنج سوزن و سوزن ته گرد گذاشتم تو ادرار. عصر که نگاه کردم سوزن خیاطی سیاه سیاه شده بود . ولی سوزن ته گرد هیچ تغییر نکرده البته تا فردا صبح باید باشه!!بنظرتون نتیجه چیه. هفت هغته هم گرفتم سوزن خیاطی سیاه سیاه بود. تست کلم عصر قرمز شد!!صبح بنفش!!تست سوزن رو نبض دختر نشون میده!!جوش شیرین تغییری نکرد!!نمک هم تغییر نکرد!!

خدایا هزار مرتبه شکرت   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیخیال صبرکن معلوم میشه✌زیادتوفکرنباش 

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2728

به نظرم جنس سوزنها باهم فرق داشته 😬😬

بريز دور اين حرفا رو 

سال ٢٠٢٠ توو راهه ما دنبال كلم و ادرار و سوزن باشيم ظلمه 

خانومه انجام داد توي سايت سوزنشم مثل ذغال سياه شد همه گفتن دختره ولي نينيش پسر بود

قبلش هرچي گفتيم اين حرفا رو بيخيال شو قبول نميكرد تا به خودش ثابت شد 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2738

منم انجام دادم سوزنم اصلن ب ساعت نرسید سیاه سیاه شد دیگه نمیدونم از جنس سوزن بود ولی دو بار هم انجام دادم هر دوبار همون ساعت اول سیاه سیاه شد و ب ی روز هم نرسید بچه ام پسر بود دیگه نمیدونم گلم

میدونین نمیدونم اینبار درست در میاد یا نه!!ولی جالب بود شش سال ثبل که باردار بودم دوستم برام سوزن رو نبض گرفت دوتا بچه اولمو پسر نشان داد سومی دختر چهارمی پسر!!چندبار هم گرفتا!! ولی همش دنبال علایم متفاوت با اولی بودم می گفتم حتما دختره و دوستم اشتباه کرده!!تا اینکه اولی و دومیم پسر شدن الانم سومی باردارم. دیروز رفتم باز واسم گرفت گفت من که شش سال قبل واست گرفته بودم گفتم دوباره بگیر!!باز اولی و دومی پسر سومی دختر و چهارمی پسر شد!!

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2706