2726

دیگه خسته شدماااا یدونه عروسم هنوز نامزدم میرم خونشون اونقد نیش و کنایه میزنه..با نامزدم دعواکرده بود اخماشو کرده بود تو هم با منم سنگین میحرفید..تا ی چیز میخرم رنگش میپره نیش و‌کنایه ک تا دلتون بخاد بهم میزنه..کار هم نکردنی نامزدمو میندازه بجونم منم میرم میگم پسرت نمیزاره کارکنم الکیااا..تا الان سکوت میکردم ولی امروز جواب نامزدمو دادم خودش اومد از دلم در اورد بردمش خرید کلی خرید کردم

وااای از زبون بازیای مادرشوهرم و سیاستش همش جلو نامزدم بهم خوبی میکنه زبون میریزه.وااای ک متنفرم ازززششش..الان میگین نرو خونشون ولی دو هفته ای یع بار میرم اونم نامزدم میبره.امروز گفتم منو نوکر نیاوردین ک خودتون کاراتونو بکنین دیگ

چیکارکنم از دس مادرشوهرم اه

آذر ماهیا عشقن❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی میسازم و میسوزم دقیقا مثله مادرشوهر من 😈😈😠😠

اونی ک میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یا پارتیش وااالا بزودی مامان میشم   دلم روشنه یعنی میشه منم بیام تیکر بزنم و بنویسم خداجونم خودت مواظب فندقم باش  
2728

هیچ کاری نتونستم بکنم‌انقد حسادت کرد و تو گوش شوهرم خوند که تهش جدا شدیم خدا هدایتش کنه بلاهایی که سرم میاد باعث و بانیش اونه

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک

من ک فقط حرص میخورم 

حرررررررص ها 

ینی از سردرد میمیرم 

از زمین و زمان متنفر میشم

تیکر لاغری بعد زایمانمه...30 کیلو وزن اضافه کردم توی بارداری. . تا پایان تیکر ب وزن 65 کیلو میرسم🐰قول میدم 💪💪

فقط صبر....این مشکل ۹۹ درصد از خانماست.کاریشون نمیشه کرد.زیاد هم ازش بد بگی شوهرت رو ننه اش حساس میشه و تو رو مقصر میدونه.فقط باید صبرتو بالا ببری.تا بوده همین بوده.منم دلم خونه.کتک ها خوردم.حرفها شنیدم.تهمت زدن به مادر و خاهرم.به خودم.فقط سکوت کردم.اگه من تاپیک بزنم و تعریف کنم خون گریه میکنید برام

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه

فعلا که ده ساله ساختم...

فک کن اینقد که حسوده نمیتونه تحمل کنه که واسه پسرم که نوه اش باشه کفش بخرم سریع به مامانم گفته باز خرید کردن😑

موندم والا نه بی احترامی تاحالا کردم نه کوچکترین حرفی زدم و تاالان هیچی نگفتم فقط تحمل کردم

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄
2706