2726

تازگیا خیلی زود بهم میریزم قبلا هم ادم حساسی بودم اما تازگیا خیلی کم تحمل و کم طاقت هم شدم خیلی بی حوصلم.سریع مودم عوض میشه مثلا خوشحالم فقط کافیه یه اتفاق کوجیک بیفته یا شوهرم یه حرفی بزنه که اعصابم بهم بریزه دیگه کل روز و شاید چند روز حالم بد میشه.انگار فقط منتظر یه تلنگرم تا بهم بریزم و حتی بشینم گریه کنم

نمیدونم چی شدم

ازوقتی ازدواج کردم شرایطم سخت بوده بخاطر زن سابق شوهرم و بچش.از طرفی شوهرمم نمیزاره خودمون بچه دار شیم.خیلی مشکلات داشتم تا به الان که دوست داشتین میتونین تاپیکامو ببینین.همش حس میکنم شوهرم خیلی داره برام کم میزاره همش تحقیرم میکنه زبونش تلخه با حرفاش ازارم میده خونه ی پدرومادرم نمیاد و... امروز به من میگه تو به مادرم و زن داداشم و بچم حسودیت میشه درحالیکه من اصلا ادم حسودی نیستم تا حالا هیچکاری هم نکردم که نشون بده حسادت میکنم فقط چون امروز گفت برو واسه تولد زن داداشم سکه بگیر گفتم دادی میری سرکار خودت بگیر خب ماشین که زیر پاته من باید چندتا ماشین سوار شم تا برسم‌اینو گفت.

و... خیلی چیزای دیگه

از نظر روحی خیلی بهم ریختم نمیدونم باید چیکار کنم دست خودم نیس

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باید باهاش صحبت کنی . به نظرم یه آزمایش کلی هم بده ببین تیروییدت سالمه یا نه ؟

کلا حرف منو متوجه نمیشه فقط حرف خودشه تا بیام حرف بزنم میگه تو افسرده ای تو مریضی و....

تازه ازمایش دادم سالم بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم همینطورشدیدا رنجور حساس وخودخودی میکنم همش توفکرم توفکراینده اصلانمیدونم مسیری ک میرم اشتباه یادرست هرچی فکرمیکنم ب هیچی نمیرسم ی راه حل هایی پیداکردم ولی بازم نمیدونم درستن یانه انگاروسط ی راه بزرگ موندم بین دوراهی شایدم ۳ راهی 😔بقیه فکرمیکنن الانم بهترولی دلم میخادبرمیگشتم چن سال قبل واین راهونمیرفتم شایدحسرت ب دل میموندم ولی حداقل سردرگم نمیشدم بعدش 

منم یه آدم بی تفاوت بودم الان نمیتونم اونجوری باشم خیلی حساس شدم

من که داغون شدم یه ادم بی نهایت حساس و عصبی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم همینطورشدیدا رنجور حساس وخودخودی میکنم همش توفکرم توفکراینده اصلانمیدونم مسیری ک میرم اشتباه یاد ...

دقیقا مثل من.منم همش میگم کاش جدا نمیشدم کاش دوباره ازدواج نمیکردم نهایتا میخواستم یمدت افسرده بشم ولی حداقل ازدواج درست میکردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا مثل من.منم همش میگم کاش جدا نمیشدم کاش دوباره ازدواج نمیکردم نهایتا میخواستم یمدت افسرده بشم و ...

😕ای بابا_من مجردم ولی سری مسائلی اینجورم همیشه فکرمیکردم نرسیدن ب ی چیزی خیلی بدترین حالت ولی الان میبینم رسیدن وسردرگم بودنم بد اصلا😕 هیچ کسی درکم نمیکنه هیچ کی

😕ای بابا_من مجردم ولی سری مسائلی اینجورم همیشه فکرمیکردم نرسیدن ب ی چیزی خیلی بدترین حالت ولی الان ...

میفهمم منم الان توی اون حالتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم❤همسرت حق نداشت همچین حرفی بزنه بهت

بنظرم نیاز داری با یه مشاور صحبت کنی.

اینجوری اعتماد بنفس نمیمونه برات

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
عزیزم❤همسرت حق نداشت همچین حرفی بزنه بهت بنظرم نیاز داری با یه مشاور صحبت کنی. اینجوری اعتماد بنفس ...

الانم برام نمونده😔😔😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40