2726
عنوان

بچه ها یه سوال ، مامان من از پلاستیک زباله استفاده نمیکنه و ....

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 33 پست

معلومه که اشتباهه میدونی چقدر اب حروم میشه تا اون سطل بزرگ و شهرداری بشوره خب از اول اگر همه بزارن تو کیسه نه سطله زیاد کثیف میشه نه بوی گند شهر و بر میداره

مامانه شما مثلا داره تو مصرف کیسه زباله صرفه جویی میکنه

به خدا بر همه کس معلوم است رهبر شیعه ❤علی(ع)❤مظلوم وبر حق است.                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از نظر محیط زیست هم خوبه،هم بد

خوبه چون نایلون و پلاستیک کمتر استفاده میشه

بد چون شیرابه زباله تو محیط ریخته میشه

فقط بهشون بگید سعی کنن زباله ها خیلی خیس نباشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

من که حتی تو‌سطل گوشه حمام و‌دستشوییم پلاستیک میزارم

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
2728

گناه دارن رفتگرا😢

خالی کردن چند تا کیسه راحت تره تا اینکه آشغالا همینجوری بریزید

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

زباله باید داخل کیسه زباله باشه.آلودگی پخش نشه شیرابه راه نیوفته مگس جمع نشه برای گربه هایی که تو سطل زباله دنباله غذا هستن  برای کارتن جمع کن ها هم الوده نشن هم اگه وسیله تیزه مثل ظروف شکسته داخلش هست اسیب نزنه بهشون.  خلاصه که کاری ونید مجاب بشه و استفاده کنه از کیسه.

روح من این است💟 این چند درخت این پنجره🌱 و خودم در آیینه👩 و خیال چند بچه گربه مریض که دیگر پشت در نخواهند ماند😊 روح من این است😇

بله اشتباهه،تو مخزن زباله عمومی هم باعث عفونت و کثیفی بیشتر میشه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بیچاره کارگر های شهرداری چه چیزهایی باید ببینن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

بعد اونوقت به اين فكر نميكنه كه اون سوپور بنده خدا چجوري بايد جمع كنه 😫 كارش خيلي اشتباهه تازه اون اشغالها رو گروه ها تو كل خيابون پخش ميكنن و اب اون اشغال ها هم ميريزه زمين 😰😰😰

❤️خدایا شکرت❤️
گروه =گربه

سوپور=سوفور همون رفتگر خودمون😑

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706