2726
عنوان

عشق💔

165 بازدید | 18 پست

سلام به همه دوستان.

این روزا چون خیلی دلم گرفته تصمیم گرفتم اینجا کمی درد دل کنم.... 

نمیدونم حالم بهتر میشه یا نه.........

فقط خواستم دردامو بگم تا کمی سبک شم

میشنوم/:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ؟

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2728

حقیتش اینه از وقتی خودمو شناختم از یه پسری خوشم میومد و همیشه برام جذاب بود. با اینکه سنی نداشتم اما از بچگی دوست داشتم کنارش باشم و باهاش حرف بزنم

گذشت و گذشت تا اینکه بزرگ شدیم. دیگه تقریبا مطمئن شده بودم اونم منو دوست داره اما از ابنکه چیزی نمیگفت منو مردد میکرد........

منم به خاطر حیایی که داشتم هیچ وقت روم نشد چیزی بهش بگم ....

همیشه دوست داشتم به نحوی باهاش ارتباط داشته باشم..............

تا اینکه بالاخره یه روز تونستم پیج اینستاگرامش رو پیدا کنم

انگار دنیا رو بهم داده بودن.....

نمیدونستم اونم منو دوست داره یا نه. اما همیشه هوامو داشت ... حتی برام هدیه میخرید و ازم طرفداری میک ...

خب یه سرکتاب بگیر معلوم میشه میخادت یانه

آندیااام بچه ها بحث کردم کاربری مو ترکوندن.دوستام بیاین همه

چون از اقوام هستن من پیجش رو از طریق یکی از اقوام دیکه تونستم پیدا کنم ......

چون منو تازه فالو کرده بود

خلاصه بگم .....

اونم پیج منو پیدا کرده بود ....

یه روز بهم گفت دوستم داره......

تا اومدم حس رسیدن به عشق چندین سالمو تجربه کنم چند روز بعد این قضیه خدا نخواست ما به هم برسیم.......

تا خواستم بفهمم عاشقی کردن یعنی چی چند روز بعد خدا ازم داره میگیردش

دلم دارع از غصه میمیره 

نمیدونم باید چی کار کنم...

بعد این همه سال عاشقی حق من این نبود........

چی شده خو

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
2706