2726
عنوان

اختلاف نظر با خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 32 پست
تجربه ی شخصی من مدارا کردن و اروم کردن قلب پدر و مادرته،سالهای اینده  برات فرصت مستقل بودن پیش ...

درست میگید...اتفاقا من میخوام تمرکزم رو درسم باشه کاملا ولی همین چیزا که همیشه چه سر مسائل کوچیک چه مسائل بزرگ پیش میاد تمرکزمو بهم میریزه...حتی یبار گفتم الان که خانوما میتونن برن استادیوم دوست دارم بعده ها منم برم..تازه نگفتم همین الان..مامانم گفت هر جایی که درش باز میشه که مباید سرتو بندازی پایین بری توش که

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
خیلی چیزااا...انتخاب پوشش در صورتی که من به نسبت پوشش معقولی تو جامعه دارم...بیرون رفتنو میذارن ولی ...

😐😐خب نگید که کافه دور تر 

یعنی چی تولد دیگه آدم میره همه که خونه هاشون نزدیک به هم نیست

واقعا بعضیا انقدر خودشون بازی داشتن که اینجور میشن

درضمن لازم نیست علاقه هاتو تغییر بدی قوی باش 

نذار کسی خوردت کنه دعوا نکن یا بحث اما تن به هرچی نده 

اینا اینکار و میکنن فردا تو جامعه هر کی هر بلائی خواست میتونه سر این دختر بیاره وقتی کسی از خودش نتونه حرفی داشته باشه 

فردام بخوان ازدواج کنن مرد مدام میزنه تو سرش 

یه کار کنید یه سری برنامه هایی بگیرید و پخش کنید تو خونه مخصوصا مادر 

بذار بفهمن فردا تو زندگی با کارهاشون دچار مشکل میشید 

آقا هستم🕵️‍♂️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درست میگید...اتفاقا من میخوام تمرکزم رو درسم باشه کاملا ولی همین چیزا که همیشه چه سر مسائل کوچیک چه ...

😂😂😂😂

عجب متلک تمییزی انداختن😂👌

اشکال نداره،بقول یکی از عزیزانم هرچی سکوت کنی ومرموزتری و هرچی مرموزتر باشی دیگران بیشتر سمتت جذب میشن.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
😐😐خب نگید که کافه دور تر  یعنی چی تولد دیگه آدم میره همه که خونه هاشون نزدیک به هم نیست واق ...

راستش از بچگی اونقدر از این چیزا ترسوندنم که نکنه تو مسیر اتفاقی بیوفته و اونا ندونن من کجام و از این حرفا که نمیتونم نگم کجا میرم..بعدشم اصلا من نخوام بگمم باید بگم دقیقا کجا میرم...البته تا حدودی بهشون حق میدم از نگرانیه زیاده وگرنه من تو خیلی چیزا دختر محدودی نیستم...بیشتر سر نگرانی های بی مورد که فکر میکنن هنوز بچم اذیت میشم..اتفاقا بهشون هم میگم که اینجوری در اینده دچار مشکل میشم ولی کو گوش شنوا...تازه میگن اگه میخوای خوشبخت و عاقبت به خیر بشی به حرف پدر و مادرت گوش کن..البته این حرف درسته اما منظور هر حرفی نیس که

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
2728
😂😂😂😂 عجب متلک تمییزی انداختن😂👌 اشکال نداره،بقول یکی از عزیزانم هرچی سکوت کنی ومرموزتری و هرچ ...

حرف جالبی بود..من معمولا تو این بحثا سکوت نمیکردم...کم کم دارم عادت میکنم چیزی نگم

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
راستش از بچگی اونقدر از این چیزا ترسوندنم که نکنه تو مسیر اتفاقی بیوفته و اونا ندونن من کجام و از ای ...

درسته 

لطفا حداقل در انتخاب همسر خودت تصمیم بگیر به هیچ عنوان خودت و بدبخت نکن

آقا هستم🕵️‍♂️
درسته  لطفا حداقل در انتخاب همسر خودت تصمیم بگیر به هیچ عنوان خودت و بدبخت نکن

صد در صد اینکارو میکنم...البته الانم بدبخت نیستم..الان فقط بعد منفی زندگیمو گفتم واسه همین زیادی بد به نظر میاد..نقطه مثبت هم زیاده..فکر کنم یه مشکلیه که خیلیا دارن ولی شاید مال من شدتش بیشتره

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
تو این سن طبیعیه... واقعا متوجه نیستی تو این سن درست و غلط چیه. فکر میکنی عقل کلی. به خودت فرصت بده ...

نه من فکر نمیکنم عقل کلم...قطعا اگه حرفاشون دلایل منطقی داشته باشه میپذیرم..اما یه سری چیزا واقعا معقولانه نیس..بگم میخندید..تو یه پست دیگه هم گفتم..من استقلال بیش از حد نمیخوام..همون حدی که برای سن من لازمه و نرماله

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍

منم شرایطم شبیه شماست چه بسا خیلی بدتر تنها راه اینه که تمرکزت رو درست باشه رشته ی خوبی تو یه شهر دیگه قبول شی یکم دور که باشی از خونه کنترلشون روت کمتر میشه و اینکه لازم نیست گزارش همه ی کاراتو بدی ب خانواده هر چی کمتر با خانواده جر و بحث کنی بیشتر به نفع خودته من خودم سر این موضوعات خیلیییی ضربه خوردم سعی کن باهاشون وارد بحث نشی 

خودتو مشغول درس و کتاب کن خود ب خود شرایطتت کمی بهتر میشه

2706