2410
2553

ورزش خوبه  منم سه ماه قبل حاملگی  باشگاه رفتم

البته من بعد عکس رنگی باردار شدم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

آره عزیزم ورزش برای بارداری خیلی خوبه خیلیا رو دیدم که باردار نشدن ولی بعد از ورزش کردن باردار شدن

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ورزش خوبه  منم سه ماه قبل حاملگی  باشگاه رفتم البته من بعد عکس رنگی باردار شدم

بعد از چند وقت اقدام باردار شدى

😍لطفا دعا كنين بچه ام را سالم وصحتمند بغل كنم 😍
2720
آره عزیزم ورزش برای بارداری خیلی خوبه خیلیا رو دیدم که باردار نشدن ولی بعد از ورزش کردن باردار شدن

شما باردار هستيد

بعد از چند وقت اقدام باردار شدى

یک سال و نیم  

من دکتر قبلیم اشغال بود هرچی بهش میگفتم شوهرم ازمایش بده نمی ذاشت

گفتم  خودم عکس رنگی برم ویتامین د۳ برام بنویس میگفت

من دکترم یا تو

رفتم پیش یکی دیگه  واقعا هم اسپرم ضعیف بود

هم ویتامین د۳ کم بود

هم لوله راستم مسدود

ماه بعد عکس رنگی با چپ باردار شدم به لطف خدا

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2714
یک سال و نیم   من دکتر قبلیم اشغال بود هرچی بهش میگفتم شوهر ازمایش بده نمی ذاشت گفتم  خو ...

چى علايم داشت شوهرت تا فهميدى ضعيف است

چى علايم داشت شوهرت تا فهميدى ضعيف است

خب من هرماه سونو میرفتم تخمک داشتم هم راست هم چپ

اگه میخواست بشه باید میشد

گفتم  اسپرم ضعیفه که نمیشه

شوهرم سونو هم رفت واریکوسل  گرید دو بود 

ولی عمل نکرد

دکتر بهش ویتامین سی زینک و ای  داد و با جنسینگ ژل رویال و ال آرژنین

یک ماه خورد جواب گرفتیم

بعد از چند وقت باردار شديد

عزیزم من ۲۷ آذر میشه سه سال که ازدواج کردم از اول جلوگیری نداشتم چون تخمدان هام پلی کیستیک بود و پریود نمیشدم بعد از یک مدت متوجه شدم که شوهرم هم مشکل داره و طبیعی نمیتونیم بچه دار بشیم ما میکرو انجام دادیم و خداراشکر دفعه اول جواب گرفتیم

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
خب من هرماه سونو میرفتم تخمک داشتم هم راست هم چپ اگه میخواست بشه باید میشد گفتم  اسپرم ضعیفه ...

ميخواستم بفهمم آيا شوهرتان مدام علايم داشت تا بفهمى ضعيفه

2706