2733
2734
عنوان

این روزا هر جایی میرم ...

275 بازدید | 35 پست

من برم هیشکی تنها نمیشه

بغضی ابری برام وا نمیشه

طفلکی مادرم بعد من حتما افسرده میشه 

😂😂😂😂 اینو میشنوم 

دیگه حالم داره ازش بهم میخوره 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لهنتی 😂😂😂😂 جاری من که صبح به صبح (صبح که نه ساعت 2 ظهر 😂)  این آهنگو پخش میکنه چی!!!

اونم نه یکبار  7 الی 8 مرتبه پشت سر هم 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
من علاوه بر اینکه از فیلم ستایش بدم میاد از این آهنگم متنفرم 

شبا میری جایی همه ستایش میبینن 

😂 آرایشگاه

پاساژ

مهمونی

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
2738
شوهر من ستایش نگا میکنه فقط برا اینک تموم شه با اهنگش همخوانی کنه😑تازه بیوشم نوشته عاشقتم ن از این ...

اه اه چه خز

مهریتو بذار اجرا بابا 

لهنتی 😂😂😂😂 جاری من که صبح به صبح (صبح که نه ساعت 2 ظهر 😂)  این آهنگو پخش میکنه چی!!! &nbs ...

😁صبا پیش جاری چه میکنی؟

2706