2733
2734

چی بگم...از کجا بگم...

پسر خوبیه اما چندتا مشکل اساسی داره

ما عقد کردیم و هنوز سر زندگی نرفتیم هر وقت میگم منو ببر قرارمون یکسال بوده ک الانم شده یکسال ناراحت میشه خیلی دوستم داره میگه ندارم وتو باید یکسال دیگه صبر کنی اما من شرایط صبر کردن ندارم از طرفی ی پدر شوهر لجباز دارم ک قرار بوده از اول طبقه پایین منزلش بده ب ما بزرگه و بالاشهر کلا هم دوتا بچه هستن و الان برادرشوهرم ۱۶ ساله ساکنه دوتا خونه داره برادشوهرم وضع توپ ولی....پدرشوهرم نمیزاره اونا برن شوهرم میگه برادرش بارها گفته هروفت ما بخاییم میره...حالا موندم قبول کنم بکسال دیگ عقد بمونم یا نه....من شرایطش ندارم میترسم یکسال دیگهدبشه ۵ سال دیگه و من همچنان عقد بمونم..

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

گفتی هاله ابهام ناخوداگاه منو یاد یه بنده خدایی انداختی که هاله ی نور داشت و تو محلشون میوه هاشون ارزون بود😩😩😩😩

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
به پدرت بگو با پدرش صحبت بکنه 

من انقد بهت حس خوب دارم که نمیدونم چطور بیانش کنم😄😍😍😍😍😍

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.

چند سالته 

درآمد خوبی داره یا نه 

اگر دوست داری شرایطتتو بگو  بهتره شما نگی منو ببر   

من نزدیک 3 سال عقد بودم آخرشم خودمون دوتایی عروسی گرفتیم

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

چرا شرایطشو نداری؟

همش یکساله عقدی ازت یکسال صبوری خواسته معرفتتو نشون بده جای من بودی که فقط شیش ساله دوستیم و هنوزم باید بلاتکلیف بمونیم تا سالها بعد که تازه عقد کنیم چیکار میکردی

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀

خانوادت باید مهمونی کنن خانواده همسرت رو و بگن کم کم این دو تا برن سر زندگیشون و قاطع هم صحبت کنن 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2706