2733
2734
عزیزم استخاره ت خوب آمده و توی صفحه استخارة بسم الله الرحمن الرحیم اومده و همینطور یک سجده روی صفحه ...

راستش من از یکی خوشم میاد چون تو قنوتم دعا میکنم بهش برسم استخارم اینو میگه ک دیگه دعانکنم براش ینی باید دست بکشم ازش؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیز دلم دلم گرفته بود حالم بهتر شد واقعا همدم و همراه اصلی خداست .و اینه ب نظرت استخارم خوب ب ...

انشاا...فک کنم نماز نمیخونی

خیلی خداوند تاکید به نماز داشتن برات حتی سجده هم اومده بود.من اینحوری برداشت کردم که برااینکه به هاستت برسی نمازتو دقیق بخون

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2731
انشاا...فک کنم نماز نمیخونی خیلی خداوند تاکید به نماز داشتن برات حتی سجده هم اومده بود.من اینحوری ب ...

نمازمو میخونم عزیزم انشاالله از این ب بعد سعی میکنم با حضور قلب بیشتری نمازمو بخونم

نمازمو میخونم عزیزم انشاالله از این ب بعد سعی میکنم با حضور قلب بیشتری نمازمو بخونم

پس فک کنم منظورش اینه که تو توی نمازت بیشتر داری به کشی ک میخای و عاشقشی فکر میکنی و نمازتو برای خدا نمیخونی

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
پس فک کنم منظورش اینه که تو توی نمازت بیشتر داری به کشی ک میخای و عاشقشی فکر میکنی و نمازتو برای خدا ...

دیگه سعی میکنم این طوری نباشه😊 ممنون عزیزم من کلا نیتم این بود ک اون شخصو دوس دارم بصلاحمه خوبه یا ن با این حساب استخارم در مورد این نیتم خوبه؟؟البته میدونم ک دیگه نمازمو با حضور قلب بیشتری بخونم

دیگه سعی میکنم این طوری نباشه😊 ممنون عزیزم من کلا نیتم این بود ک اون شخصو دوس دارم بصلاحمه خوبه یا ...

اره خوب اومده

2738