2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خداوند به وعده داده که تو رو نسبت به دشمنانت برتری میده و به صورت معجزه‌آسایی برایت راهاییزو و باز میکنه که بتونی از دست دشمنات رهایی پیدا کنیی .یه سری دشمنا دورو برت داری که میخان بهت اسیب بزنن.از نعمت‌های دنیا برات چیزی قرار داده و از تو انتظار داره که شکرگزار و سپاس گزارش باشی ممکنه کارهای بعدی انجام داده باشی تو زندگیت و ازت می خواد که از این کارها ابراز پشیمونی کنی یعنی اینکه توبه کنی و به درگاه خدا برگردی با این که خداوند یه جاهای راه هایی برای تو باز کرده اما تو نا شکر می‌کنیی و خداوند از این اتفاق ناراحت و دلش میخواد که تو به خودت بیای

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2456
خداوند به وعده داده که تو رو نسبت به دشمنانت برتری میده و به صورت معجزه‌آسایی برایت راهاییزو و باز م ...

زهرا دختر عهدیه

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
2714
خودم مهدیه مامانم توران

عزیزم استخاره ت خوب آمده و توی صفحه استخارة بسم الله الرحمن الرحیم اومده و همینطور یک سجده روی صفحه استخارة داری این به این معنی که تو باید بیشتر و بیشتر از قبل خدا را ستایش کنید و همینطور اومده که بهت گفته که وقت نماز بخونی و این که جز خدا برای خودت معبود و بت نسازی در کل محتوای نیتت مثبت اومده خیلی خوبه ولی خداوند از تو میخواد که جز اون رو ستایش نکنی و بهترین لقب ها را برای کسی به جز خدا قرار ندیی ولی ممکنه توی یک شخصی زو ستایش می کنی توی ذهنت و اونو بالا میبری بیشتر از خدا و این رو خداوند از تو می خوا که از این کار دست برداری و این که ازت خواسته که حتماً نمازت رو بخونی نه با صدای بلند و نه با صدای آهسته با صدای میمون قشنگ این را گفته و توی آیات قرآن اومده قشنگ برای تو و خداوند

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
عزیزم استخاره ت خوب آمده و توی صفحه استخارة بسم الله الرحمن الرحیم اومده و همینطور یک سجده روی صفحه ...

ممنون عزیزم خدا خیرت بده پس اون استخاره اولی مال کی بود اونم واسه من بود؟

یچها بیشتر از دوتا نمیتونم بگیرم و نمیتونم قران رو‌توی زحمت بندازم و اگ بیشتر پشت هو باز کنم جوابتون درست درتمیاد

ممنون عزیزم خدا خیرت بده پس اون استخاره اولی مال کی بود اونم واسه من بود؟

نه برا یکی دیکه ک گفته بود بگیرن براش

بچه ها چرا وقتی با میکروفون موبایل صدا ضبط می کنم برای اینکه تبدیل به نوشته بشه چیزایی که میگم یه جور دیگه ای مینویسه خیلی قاطی پاتی

بچه ها چرا وقتی با میکروفون موبایل صدا ضبط می کنم برای اینکه تبدیل به نوشته بشه چیزایی که میگم یه جو ...

میشه اگه فردا تونستین برا منم بگیرین؟

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
یچها بیشتر از دوتا نمیتونم بگیرم و نمیتونم قران رو‌توی زحمت بندازم و اگ بیشتر پشت هو باز کنم جوابتون ...

ممنون عزیز دلم دلم گرفته بود حالم بهتر شد واقعا همدم و همراه اصلی خداست .و اینه ب نظرت استخارم خوب بود جوابش

2706