1507
1411

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

خودم مهدیه مامانم توران

عزیزم استخاره ت خوب آمده و توی صفحه استخارة بسم الله الرحمن الرحیم اومده و همینطور یک سجده روی صفحه استخارة داری این به این معنی که تو باید بیشتر و بیشتر از قبل خدا را ستایش کنید و همینطور اومده که بهت گفته که وقت نماز بخونی و این که جز خدا برای خودت معبود و بت نسازی در کل محتوای نیتت مثبت اومده خیلی خوبه ولی خداوند از تو میخواد که جز اون رو ستایش نکنی و بهترین لقب ها را برای کسی به جز خدا قرار ندیی ولی ممکنه توی یک شخصی زو ستایش می کنی توی ذهنت و اونو بالا میبری بیشتر از خدا و این رو خداوند از تو می خوا که از این کار دست برداری و این که ازت خواسته که حتماً نمازت رو بخونی نه با صدای بلند و نه با صدای آهسته با صدای میمون قشنگ این را گفته و توی آیات قرآن اومده قشنگ برای تو و خداوند

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
عزیزم استخاره ت خوب آمده و توی صفحه استخارة بسم الله الرحمن الرحیم اومده و همینطور یک سجده روی صفحه ...

ممنون عزیزم خدا خیرت بده پس اون استخاره اولی مال کی بود اونم واسه من بود؟

1436

یچها بیشتر از دوتا نمیتونم بگیرم و نمیتونم قران رو‌توی زحمت بندازم و اگ بیشتر پشت هو باز کنم جوابتون درست درتمیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
ممنون عزیزم خدا خیرت بده پس اون استخاره اولی مال کی بود اونم واسه من بود؟

نه برا یکی دیکه ک گفته بود بگیرن براش

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها چرا وقتی با میکروفون موبایل صدا ضبط می کنم برای اینکه تبدیل به نوشته بشه چیزایی که میگم یه جور دیگه ای مینویسه خیلی قاطی پاتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها چرا وقتی با میکروفون موبایل صدا ضبط می کنم برای اینکه تبدیل به نوشته بشه چیزایی که میگم یه جو ...

میشه اگه فردا تونستین برا منم بگیرین؟

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
یچها بیشتر از دوتا نمیتونم بگیرم و نمیتونم قران رو‌توی زحمت بندازم و اگ بیشتر پشت هو باز کنم جوابتون ...

ممنون عزیز دلم دلم گرفته بود حالم بهتر شد واقعا همدم و همراه اصلی خداست .و اینه ب نظرت استخارم خوب بود جوابش

8
میشه اگه فردا تونستین برا منم بگیرین؟

اره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم استخاره ت خوب آمده و توی صفحه استخارة بسم الله الرحمن الرحیم اومده و همینطور یک سجده روی صفحه ...

راستش من از یکی خوشم میاد چون تو قنوتم دعا میکنم بهش برسم استخارم اینو میگه ک دیگه دعانکنم براش ینی باید دست بکشم ازش؟؟؟

ممنون عزیز دلم دلم گرفته بود حالم بهتر شد واقعا همدم و همراه اصلی خداست .و اینه ب نظرت استخارم خوب ب ...

انشاا...فک کنم نماز نمیخونی

خیلی خداوند تاکید به نماز داشتن برات حتی سجده هم اومده بود.من اینحوری برداشت کردم که برااینکه به هاستت برسی نمازتو دقیق بخون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاا...فک کنم نماز نمیخونی خیلی خداوند تاکید به نماز داشتن برات حتی سجده هم اومده بود.من اینحوری ب ...

نمازمو میخونم عزیزم انشاالله از این ب بعد سعی میکنم با حضور قلب بیشتری نمازمو بخونم

1403
نمازمو میخونم عزیزم انشاالله از این ب بعد سعی میکنم با حضور قلب بیشتری نمازمو بخونم

پس فک کنم منظورش اینه که تو توی نمازت بیشتر داری به کشی ک میخای و عاشقشی فکر میکنی و نمازتو برای خدا نمیخونی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس فک کنم منظورش اینه که تو توی نمازت بیشتر داری به کشی ک میخای و عاشقشی فکر میکنی و نمازتو برای خدا ...

دیگه سعی میکنم این طوری نباشه😊 ممنون عزیزم من کلا نیتم این بود ک اون شخصو دوس دارم بصلاحمه خوبه یا ن با این حساب استخارم در مورد این نیتم خوبه؟؟البته میدونم ک دیگه نمازمو با حضور قلب بیشتری بخونم

دیگه سعی میکنم این طوری نباشه😊 ممنون عزیزم من کلا نیتم این بود ک اون شخصو دوس دارم بصلاحمه خوبه یا ...

اره خوب اومده

1
5
10
15
20
25
30
35
40