1507
1482
منکه سرکارم واقعا فرصت ندارم اینقد برای قورمه سبزی وقت تلف کنم...

عزیزم‌نگفتم که حتما باید اینجوری بپزی

دستور اصلیش اونجوریه که چند ساعت اروم بپزه

مادر فقط آن زنی نیست که هرصبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم... منی که وقتی شب خواب تورا میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود😔 وقتی تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد♥ حتی در خواب هم میدانم که ندارمت💔 ولی دلم برایت میلرزد..♥صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم، چون روی ماه تورا دیده ام.. چون بوی تنت را به ریه هایم کشیده ام..حتی در خواب و برای یک لحظه😔 آری من هم مادرم... مادرِ فرزند ندیده و نیامده ام.. مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانی ام را در مطب دکترها و بیمارستان ها میگذرانم😞 مادر تویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم و ده ها آمپول میزنم😔منی که تنم از مرحمت آمپول های گران قیمتم سیاه و کبود است💔 من و امثال من مادرتر از هر مادری هستیم! مادرانی زجرکشیده.. مادرانی که ثانیه به ثانیه زندگیمان را با حسرت داشتن دلبندمان سپری میکنیم.. که با دیدن کفش نوزادی پشت ویترین ها دلمان میلرزد و پر میشود از غصه😔 پر میشود از حسرت دیدن تو با این کفش ها و تاتی کردنت💔 آری من هم مادرم...فقط تورا ندارم عزیزِ مادر...من فقط در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم...😔💔
الهی زود خوب میشیت😍😍

خدااززبونت بشنوه.میخواستم آلو هم بریزم ترسیدم برعکس عمل کنه

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر لحظه این را به یاد داشته باشید که اندازه مشکلاتت از قدرت خداوند خیلی کوچکترند.پس همواره با خودت زمزمه کن:لا حول و لا قوه الا بالله

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473
من قورمه هامو از شب قبل بار میزارم 

واقعالازم نیست هاقرمه فوت وفن هایی داره که میتونه زودترهم جابیوفته زیادپختن خوب نیست طمع سبزی وویتامین هاشم ازبین میبره

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚
من قورمه هامو از شب قبل بار میزارم 

مگه كله پاچس😕😕😕