1874
1924
قورمه سبزی باید حداقل ۵،۶ساعت با شعله کم بپزه

اون برا ماهی سالی یه بار  مهمون داشتنی    روزانه که اینجور نمیپزن  اونوقت خاصیتش از بین میره

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
ما به مناسبت سالکرد ازدواج آقا از بیرون هم ناهار و هم شام گرفته هورااااااا👏👏

امشبم سالگرد ازدواج منم هست من بکلی فراموش کردم غروبی همسرم یاد اوری کرد هیچ کار نکردیم شبم من خونه مادرمم اونم تا اخرشب کار داره دیر میاد 

می رقصانم زندگیم را بساز خودم    هیچوقت از خدا ناامید نشید معجزاتش به موقع تو زندگیتون رخ میده

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

امشبم سالگرد ازدواج منم هست من بکلی فراموش کردم غروبی همسرم یاد اوری کرد هیچ کار نکردیم شبم من خونه ...

اخر شب 😍😍😍😂😂😂😂😂😂

دخمل نازم بالاخره اومدی بغل بعدددددد از کلی سختیخوش اومدی ب قربانت برم 
1922

نمیدونم چی بزارم 

اینجا جای خوبی برای دردو دل کردن و مشورت گرفتنه . حداقل برای منی که مرحمی برای دردام ندارم .                   لطفا عقده هاتونو جای دیگه خالی کنید بیرون از اینجا شاید هممون مغرور باشیم اما اینجا خود واقعیمون هستیم .لطفا با حرفاتون دل نشکنید اینجا مجازیه اما هممون آدمهایی با قلب ها واقعی هستیم .😘.                             لطفا یه صلوات می‌فرستی برای خوشبختیمون ؟ مرسی.           
1911
قورمه سبزی باید حداقل ۵،۶ساعت با شعله کم بپزه

مطمئنی؟😐😐😐قرمه های من زیادبکشه دوساعت اونم باشعله کم واقعاعالی میشه 

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
امشبم سالگرد ازدواج منم هست من بکلی فراموش کردم غروبی همسرم یاد اوری کرد هیچ کار نکردیم شبم من خونه ...

ای بابا عیب نداره حالا فردا برو یه کیک بخر یه شام خوبم درست کن یه جشن دونفره بگیرید خوشبخت باشید😍

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
1826
قرمه سبزی من آمادس فکر کنم تا شب باید ۱۰بارعکسشوبزارم😂

وای چه جا افتاده  

می رقصانم زندگیم را بساز خودم    هیچوقت از خدا ناامید نشید معجزاتش به موقع تو زندگیتون رخ میده
مطمئنی؟😐😐😐قرمه های من زیادبکشه دوساعت اونم باشعله کم واقعاعالی میشه 

بله خانومی خیلیا از صبح بارمیذارن من خودم از ظهر میپزم‌تا وقت شام‌ با شعله کم ،خیلی خوشمزه میشه 

خدایا این روزها معجزه کن! راه دوری نمیره...💔
ای بابا عیب نداره حالا فردا برو یه کیک بخر یه شام خوبم درست کن یه جشن دونفره بگیرید خوشبخت باشید😍

ممنونم همچنین شما سعادتمند باشید