2726
عنوان

اسلیم کوئیک 🧐🧐

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 27 پست
ن ولی متابولیسم بدن رو میبره بالا حتما باید کسی ک ورزش میکنه بخوره  حالا خواهر شوهرای خواهرم ی ...

آها کاش اسمشو میدونستی 😶😣

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا خواهرم قرار شده برام بخره هفته دیگه ولی یه شهر دیگه هست 

میشه منم خبر کنی عزیزم 😘 البته این اسلیم کوئیک هم گیاهی هستش 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
2728
اره من چند سال پیش گرفتم اصلا خوب نبود

😕

میشه منم خبر کنی عزیزم 😘 البته این اسلیم کوئیک هم گیاهی هستش 

من دیروز از دکتر داروخانه پرسیدم اسلیم لست رو گفت این اثری نداره اما داروخانه قبلی که بودم چن نفر اومده بودن دنبال قرص گرین سایز میکفتن خیلی تاثیر داشته 

من دیروز از دکتر داروخانه پرسیدم اسلیم لست رو گفت این اثری نداره اما داروخانه قبلی که بودم چن نفر او ...

آها اینو استفاده میکنم نشد گرین سایز میگیرم 😶 باید لاغررررررر بشم چند وقت دیگه عقدمه

باش عزیزم امشب ازش میپرسم بهت میگم 

ممنونم عزیزم دستت درد نکنه 😘😘

آها اینو استفاده میکنم نشد گرین سایز میگیرم 😶 باید لاغررررررر بشم چند وقت دیگه عقدمه

من دیشب رفتم گوگل همه تعریفشو@کرده بودن قیمتم ۸۸ زده بود شوهرم نمیخره میگه با رژیم و باشگاه حل کن ۸ کیلو اضافه دارم

من دیشب رفتم گوگل همه تعریفشو@کرده بودن قیمتم ۸۸ زده بود شوهرم نمیخره میگه با رژیم و باشگاه حل کن ۸ ...

منم 8  کیلویی باید کم کنم 

من قبل از بارادای 20 کیلو اضافه وزن داشتم از قرص های لاغری هم خیلی می ترسیدم اما دوستم از جایی گرفته بود و راضی بود منم استفاده کردم یه دوره ایزی اسلیم گرفتم اشتهام رو کاملا از بین برده بود و انرژی خوبی داشت کلا خونه تکونی عید رو تو یه روز انجام دادم دیگه خخخ

بعدش دیگه ایزی اسلیم نبود یه دوره گلوریا گرفته کلا دوماهه تونستم به وزن مناسب برسم اگه دوست داشتید خودتون از لینک زیر اقدام کنید من که راضی بودم انشالله شما هم به نتیجه دلخواه برسید البته اینستاگرام هم پیج دارند.

https://wa.me/09309782427

ادرس کانال نوین داروطب

http://t.me/novindaroteb

مرسیییییییی عزیزم حتما سر میزنم به سایتشون سر میزنم.. شما چقد وزن کم کردی؟ پول داروها چقد شد؟