2703
2553
عنوان

اسلیم کوئیک 🧐🧐

421 بازدید | 27 پست

سلام دوستان

من امروز اسلیم کوئیک گرفتم... کسی استفاده کرده؟ تاثیرش چطوریاس؟ 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
چی هست 

قرص برا لاغری و کاهش اشتها 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
2714
چیه

قرص برا لاغری و کاهش اشتها 

من سی گل گرفته بودم تایکی دوهفته ببخشیداسهال واستفراغ داغونم کرد

حالا تاثیر داشت؟ سیگل ملینه که🙄

بی تاثیر ترین😒😒

وای جدی میگی؟ 🤐😑

اگه ورزش میکنی الکارنتین بخور 

شما استفاده کردی؟ روزی 40 دقیقه پیاده روی میرم

حالا تاثیر داشت؟ سیگل ملینه که🙄

نه 

تاثیرکه همش دلپیچه داشتم خوب که شدم همونم یعنی خودم ودعوامیکردم

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
شما استفاده کردی؟ روزی 40 دقیقه پیاده روی میرم

ن ولی متابولیسم بدن رو میبره بالا حتما باید کسی ک ورزش میکنه بخوره 

حالا خواهر شوهرای خواهرم یه قرص گیاهی گرفتن خیلیییی اشتهاشون رو کم کرده  ولی اسمش نمیدونم چیه 

2706