2726
عنوان

خاطرات زایمان های طبیعی من 😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 38296 بازدید | 442 پست
مرسی عزیزم 😂😂😂😂😂😂 خدا خیرت بده ریحانه جون امروز سونو بودم وزن جوجه کمه گفت به هفته ۳۶،۳۷می خ ...

ای فندق خاله.... میخواد مامانش زیاد اذیت نشه 

این هفته خودت رو ببند به موز و بستنی و گوشت کباب شده 

دو روزه دارم میخونم و میخندم 😂😂😂😂

وای دیدی چه باحاله🤣🤣🤣😁

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم 😂😂😂😂😂😂 خدا خیرت بده ریحانه جون امروز سونو بودم وزن جوجه کمه گفت به هفته ۳۶،۳۷می خ ...

ای خدااااااا😍😍😍😍 پس حسابی جوجه پنبه ایه که کوشوووولو❤ 

بستنی بخور این یه هفته رو مامانی، هم خنکه هم کیف میده😝 برنجم بخور، ولی زیادی جوجمونو تپلی نکنی اذیت بشیااا😍😍😍 ای خداااا جون بی صبرانه منتظرم طفلتو ببینم🙏🙏🙏😍😍😍🤗🤗🤗🤗🤗

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

انشالله که به سلامتی دنیا میاااد🙏😍❤

پس یعنی بالاخره تو ماه صفر میوفته؟ مطمئنی؟

2728
ای فندق خاله.... میخواد مامانش زیاد اذیت نشه  این هفته خودت رو ببند به موز و بستنی و گوشت کباب ...

انشاالله سومی را هم به سلامتی به دنیا بیاری و خاطره تولدشو بنویسی. لطفا واسه منم دعا کن طعم مادرشدنو بچشم

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ
ای فندق خاله.... میخواد مامانش زیاد اذیت نشه  این هفته خودت رو ببند به موز و بستنی و گوشت کباب ...

باشه عزیزم 

مشکل اینجاست که گوشت نمیتونم زیاد بخورم حالا بگم همسر   کباب کنه شاید فرجی شد و تونستم بخورم

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
ای خدااااااا😍😍😍😍 پس حسابی جوجه پنبه ایه که کوشوووولو❤  بستنی بخور این یه هفته رو مامانی، ه ...

اره حسابی جوجه ست دیگه 😍

دخترم هر روز دو تا بستنی میخوره از فردا منم بهش ملحق میشم 😁😂

انشالله که به سلامتی دنیا میاااد🙏😍❤ پس یعنی بالاخره تو ماه صفر میوفته؟ مطمئنی؟

مرسی گلم انشاالله 

نه اگه چهل رو پر کنه ربیع اول میفته 

برام دعا کن ریحانه جونم

اخرش نگفتین چطور لاغر شدین خیلی مشتاقم بدونم

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
اره حسابی جوجه ست دیگه 😍 دخترم هر روز دو تا بستنی میخوره از فردا منم بهش ملحق میشم 😁😂

افرین🤪🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

برنجم خیلی سرعتی زیاد میکنه وزن گوگولیو😍😍😍

مرسی گلم انشاالله  نه اگه چهل رو پر کنه ربیع اول میفته  برام دعا کن ریحانه جونم

خب خداروشکر🙏 خداروشکر🙏 انشالله که همونی میشه که خودت دوست داری مامان قشنگ🤗❤ به قول خودت باهاش حرف بزن بگو چه تاریخی بیاد🤗 من که کارم شده قهر و اشتی با این جوجم🤣🤣🤣 میگم چرا تکون نخوردی اصلا امروز ؟ بعد میگم تکون بخوری باهات اشتی میکنم، کلی تکون میخوره منم یه ساعت قربون صدقش میرم،😂😂😂 شوهرم کلا مطمئن شده خل شدم دیگه🤭🤭🤭😁

افرین🤪🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦 برنجم خیلی سرعتی زیاد میکنه وزن گوگولیو😍😍😍

ریحانه جون ما هر روز برنج داریم تو برنامه غذاییمون 

همیشه هم کته درست می کنم یعنی تنها چیزیه که خوب می تونم بخورم دیگه امید به خدا هر چی صلاحه همون میشه

خب خداروشکر🙏 خداروشکر🙏 انشالله که همونی میشه که خودت دوست داری مامان قشنگ🤗❤ به قول خودت باهاش حرف ...

الهی 🥰🥰🥰🥰عزیزم خدا حفظش کنه 

جان جااان اصلااین جوجه ها فرشته ان آدم دلش ضعف میره 😍😍😍😍

2706