2733
2734
عنوان

لعنت به اضافه وزن😠😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1740 بازدید | 242 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو سایتش با روش هیپنوتراپی و چند چیز دیگه لاغر میکنه من خودم امتحان کردم و میگم بهترین راه لاغریه ...

باشه جانم ممنون😘

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃
اینم هست😔

حالامن کاری به اضافه وزنت ندارم ولی غصه خوردنت واسه چیه اخه؟یعنی ازمنم بیشتره اضافه وزنت؟سعی کن لاغرکنی باروحیه خوب خداروشکرکن تنت سالمه کفرنکن بخاطراین چیزا

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
2728
حالامن کاری به اضافه وزنت ندارم ولی غصه خوردنت واسه چیه اخه؟یعنی ازمنم بیشتره اضافه وزنت؟سعی کن لاغر ...

دلیل که زیاده

1با همسری تو نامزدی یه جا زندگی میکنیم بنا به دلایلی حالا ازدواج به مشکل خورده

2عقب انداختم هی میگم خدا کنه بچه باشه خبری نیست دارم دیوونه میشم

3نگران زندگیمم

و دلایل بسیاااار زیاد دیگ

2738
رژیم سخت نگیر که زود زده بشی یا بعدا کم خون بشی غذاهای ابکی زیاد بخور٬ غذای سرخ کرده و نشاسته دار نخ ...

رژیم سخت گرفتم تو7روز لاغر شم بد دیگ کلن سرخ کرده رو بزارم کنار برنج و ماکارانی و نون و اینارم خیلی کم کنم روغن و نمکم همینطور

47  170 البته میدونم الان 46 شدم 😒

آهان، آخه شما که میگی زیاد میخوری میتونی بری باشگاه چون مشکل اشتها نداری خیلی زود چاق و خوش فرم میشی

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃
77که البته میگم80قدمم160 باید55باشه وزنم

شرمنده ولی نسبت به قدت خیلی چاقیا /:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
دلیل که زیاده 1با همسری تو نامزدی یه جا زندگی میکنیم بنا به دلایلی حالا ازدواج به مشکل خورده 2عقب ...

عه توهمونی که اون روز تاپیک زدی چراحامله نیستی؟

میدونم ناراحتی فقط وفقط بسپار به خدا بگوخدایا زندگیموسپردم دست خودت دیگه غمت نباشه

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
من که رژیم گرفتم و لاغر شدم همه میگن بزار ی کم چاق بشی دختر باید پر باشه نمیدونم چرا دور و بریان از ...

اصلا ما طرفمون چاق باشه میگیم لاغر کن لاغر باشه میگیم چاق کن متوسط باشه میگیم برو باشگاه هیکل بساز

77که البته میگم80قدمم160 باید55باشه وزنم

چرا گذاشتی به اینجا برسه خب

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2706