1619
1605
عنوان

لعنت به اضافه وزن😠😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1669 بازدید | 242 پست
برو سایتش با روش هیپنوتراپی و چند چیز دیگه لاغر میکنه من خودم امتحان کردم و میگم بهترین راه لاغریه ...

باشه جانم ممنون😘

سکوت من هیچگاه نشانه ی رضایتم نبود، من اگر راضی باشم باشادی میخندم.......

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

اینم هست😔

حالامن کاری به اضافه وزنت ندارم ولی غصه خوردنت واسه چیه اخه؟یعنی ازمنم بیشتره اضافه وزنت؟سعی کن لاغرکنی باروحیه خوب خداروشکرکن تنت سالمه کفرنکن بخاطراین چیزا

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
1522
حالامن کاری به اضافه وزنت ندارم ولی غصه خوردنت واسه چیه اخه؟یعنی ازمنم بیشتره اضافه وزنت؟سعی کن لاغر ...

دلیل که زیاده

1با همسری تو نامزدی یه جا زندگی میکنیم بنا به دلایلی حالا ازدواج به مشکل خورده

2عقب انداختم هی میگم خدا کنه بچه باشه خبری نیست دارم دیوونه میشم

3نگران زندگیمم

و دلایل بسیاااار زیاد دیگ

رژیم سخت نگیر که زود زده بشی یا بعدا کم خون بشی غذاهای ابکی زیاد بخور٬ غذای سرخ کرده و نشاسته دار نخ ...

رژیم سخت گرفتم تو7روز لاغر شم بد دیگ کلن سرخ کرده رو بزارم کنار برنج و ماکارانی و نون و اینارم خیلی کم کنم روغن و نمکم همینطور

1614
47  170 البته میدونم الان 46 شدم 😒

آهان، آخه شما که میگی زیاد میخوری میتونی بری باشگاه چون مشکل اشتها نداری خیلی زود چاق و خوش فرم میشی

سکوت من هیچگاه نشانه ی رضایتم نبود، من اگر راضی باشم باشادی میخندم.......
دلیل که زیاده 1با همسری تو نامزدی یه جا زندگی میکنیم بنا به دلایلی حالا ازدواج به مشکل خورده 2عقب ...

عه توهمونی که اون روز تاپیک زدی چراحامله نیستی؟

میدونم ناراحتی فقط وفقط بسپار به خدا بگوخدایا زندگیموسپردم دست خودت دیگه غمت نباشه

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
من که رژیم گرفتم و لاغر شدم همه میگن بزار ی کم چاق بشی دختر باید پر باشه نمیدونم چرا دور و بریان از ...

اصلا ما طرفمون چاق باشه میگیم لاغر کن لاغر باشه میگیم چاق کن متوسط باشه میگیم برو باشگاه هیکل بساز

77که البته میگم80قدمم160 باید55باشه وزنم

چرا گذاشتی به اینجا برسه خب

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
1523
رژیم سخت گرفتم تو7روز لاغر شم بد دیگ کلن سرخ کرده رو بزارم کنار برنج و ماکارانی و نون و اینارم خیلی ...

کلا نزار کنار کم بخور من که رژیم داشتم هفته ای ی بار برنج میخوردم اونم دو کفگیر

عه توهمونی که اون روز تاپیک زدی چراحامله نیستی؟ میدونم ناراحتی فقط وفقط بسپار به خدا بگوخدایا ...

ارع دقیقا😂😂😂😂

قبلشم عزا گرفته بودم بابام نمیزاره عروسی کنیم😂

1651