2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روغن سیاه دانه شنیدم اما استفاده نکردم خودم دکتر پوست میرم کلی کرم و مبکرو این چیزا انجام داده هنوز ...

میکرو برای کل بدن؟ بیشتر منـظورم پا و کمر و شونه اینا هست که میخوام صاف و سفید و یکدست بشه

2731
میکرو برای کل بدن؟ بیشتر منـظورم پا و کمر و شونه اینا هست که میخوام صاف و سفید و یکدست بشه

نه فقط صورت من بدنم مشکلی نداره خدارو صکر

واسه بدن یه آمپولی هست شتیدم خیلی خوبه هم سفید میکنه هم لک ها رو میبره

که البته سختم گیر میاد

اینجا هم راجبش تاپیک زدن چند نفر گفتن از اقوامشون زدن عالی بوده و فقط هر سال باید ترمیم کنن

ولی من که از دکتر پرسیدم گفتش مورد تایید سازمان پزشکی نیست هنوز و ممکنه باعث سرطان بشه

شما میتونی با لیزر اینکارو انجام بده عکر کنم بهتر باشه

نه فقط صورت من بدنم مشکلی نداره خدارو صکر واسه بدن یه آمپولی هست شتیدم خیلی خوبه هم سفید میکنه هم ل ...

لیزر جوانسازی رفتم زیاد جالب نبود، برای موهای زاید کل بدن ک رفتم عکس جواب داده

لیزر جوانسازی رفتم زیاد جالب نبود، برای موهای زاید کل بدن ک رفتم عکس جواب داده

نمیدونم عزیز من لیزر ها رو نمیشناسم ولی انواع مختلف دارن مطمئنی خودشه ؟!منم پوستم خیلی حساسه میترسم اصلا سمت لیزر برم 😑

بهتره پیش یه متخص بری و کل حالاتت رو شرح بدی یا بری طب سنتی شاید مشکلت از داخله بدنته

من شنیدم آگوستا هم خوبه خودم میخوام بخرم  

2738

میگن صابون انار ان جی خوبه و سفیداب من خودم امتحان نکردم ولی میخوام صابون و بگیرم

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘