2737
2734

۲۱هفته ام دیروز فهمیدم طول سرویکسم۲۳ شده دکتر گفت فقط استراحت نمیشه الان دیگه سرکلاژ بشی..کسی بوده مثه من باشع؟

حتما استراحت کنید و به نظر یک پزشک هم بسنده نکنید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

سرویکسش😳؟؟؟؟

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
پ چکار کنم؟؟

یکی دوتا دکتر دیگه هم برید.منم طول سرویکسم کوتاه بود،دکتر خودم گفت همین الان برو برای سرکلاژ،اما پیش دوتا دکتر دیگه هم رفتم.گفتند دو هفته بخواب،خوب شد.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
سرویکس حتما باید ی ایراد بگیرید اه

بخدا نشنیدم ایراد نگرفتم ک😓

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
یکی دوتا دکتر دیگه هم برید.منم طول سرویکسم کوتاه بود،دکتر خودم گفت همین الان برو برای سرکلاژ،اما پیش ...

اره دکترخودمم ی ادرس دکتر دیگه بهم داد

مال شما چند بود؟استراحت کردی چند شد

اعصابم خیییلی خرابه

2738
اره دکترخودمم ی ادرس دکتر دیگه بهم داد مال شما چند بود؟استراحت کردی چند شد اعصابم خیییلی خرابه

یادم نیست،الان دخترم دو سالشه‌.ولی نگران نباشید.یه توسل هم بردارید،انشاالله که مشکلی نیست.

منظورم طول سرویکس یکی دیگه بود

خب مفهموم سرویکس رو نمیدونم😐

بله من با استراحت و امپول پروژسترون از ٣١ شد ٣٣ و بعدش ثابت موند تا ٧ماهگي

توروخدا جواب منو بده خیلی حالم بده

استراحتتون تا چه حد بود ینی اصلااااا هیچکاری نمیکردی؟

منم دکتر دوتا امپول پروژسترون داد گفت ده روزی یکی رو بزن شما هم مثه من بودی؟

طول دهانه رحم رو میگن سرویکس

اها اولین باره شنیدم خدا کمکت کنه

2706