2726
عنوان

کسایی ک بیمار سرطانی دارید

134 بازدید | 7 پست

من دارم میمیرم ....وقتی میبینمش انگار همون لحظه میمیرم .شده پوست و استخون ....۱۴جلسه شیمی درمانی داره اخه چطور تحمل کنه ...اخه من چیکار کردم باید این روزا رو ببینم بخدا از مرگ سختتره...

خیلی سخته خدا تحمل بهتون بده خیلی ناراحت کنندست.نمیدونم چی بگم

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام صبر ...صبر ...صبر خوب می شه ...‌نگران نباش ...دوباره می شه عین گل ...مطمئن باش 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2728

عزیزممم. براش یه حمد شفا خوندم

گفتم که لبت گفت لبم آب حیات            گفتم دهنت گفت زهی حب نبات                                                                           گفتم سخن تو گفت حافظ گفتا              شادی همه لطیفه گویان صلوات