2726
عنوان

آزمایشگاه خوب در تهران

21825 بازدید | 46 پست

سلام عزیزان، آیا میتونید یه آزمایشگاه خیلی خوب  در تهران که از نتایجش مطمئن هستید به من معرفی کنید؟؟؟ به ستارخان هم نزدیک باشه که چه بهتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من چون تجربه ی آزمایش اورژانسی و زمان بارداری داشتم و خیلی باید سریع انجام میشد تنها ازمایشگاهی که قبول کرد برام سریع انجام داد آزمایشگاه بیمارستان عرفان نیایش  بود. چون زمانی که نگرانی و نیاز داری که سریع کارت انجام بشه، اینجا انجام میشه و واقعا هم کارشون درست و دقیقه

من برای یه تست تخصصی دنبال آزمایشگاهی بودم که معتبر باشه و زود جواب بدن آزمایشگاه تهران لب معرفی کردن و وقتی رفتم فهمیدم چرا انقد معروف 

خیلی دقیق و مجهز و سریع هم کارتو راه میندازن 

البته ولیعصر نزدیکای پارک ساعی

من برای غربالگری بارداری دنبال یه آزمایشگاه خوب هستم که واقعا برام مهم و حیلتیه یه جورایی ، چندتا آزمایشگاه خوب بهم معرفی کردن که یکیش تهران لب بود

حالا میدونی انجام میدن ؟ یا عزیزم شمارشو بده خودم بپرسم 

من برای غربالگری بارداری دنبال یه آزمایشگاه خوب هستم که واقعا برام مهم و حیلتیه یه جورایی ، چندتا آز ...

فکر میکنم انجام میدن، اما برای اینکه مطمئن بشی یه تماس بگیر

خیالت راحت دارم به نظر من یکی از بهترین ازمایشگاه های تهران  خودم رفتم و خیلی راضی بودم ایشالا کار تو هم راه بیوفته

شماره آزمایشگاه تهران لب 88709971

آزمایشگاه پارسه برو خیلی بهتون نزدیکه 

نزدیک گلدیس تو آریاشهر 

من و مامانم اینا همه آزمایش هامونو اونجا انجام می دهیم 

از قیمت و برخورد پرسنلشم خیلی راضی هستیم 

شماره اشو میذارم زنگ بزن آدرسشو بگیر

02144287632-5

سلام عزیزم من اکثرا برای کارهای آزمایشگاهی میرم آزمایشگاه دکتر مهدوی توی آیت اله کاشانی.. 
خیلی دقیقه  و خیلی هم زود جواب میدن. آدرسشو برات میذارم حتما برو

تهران – بلوار آیت الله کاشانی – روبروی پمپ بنزین – ساختمان گلزار (جنب بانک آینده و نمایشگاه اتومبیل پرشین پارس) – طبقه دوم – واحد8

تلفن تماس : 02144975498

2706