2703
2553
عنوان

شوخی شوخی دعوا شد

508 بازدید | 21 پست

من دوستم تازه ازدواج کرده، هفته قبل بهم پیام داد حال و احوال و گفت مهمون دارم واسه یه هفته یه شکلک فرستاد اینجوری 🤢 گفتم عه گفت اره مادرشوهرم اینا اومدن یه هفته، من شکلکش و به روم نیووردم که چرا ، خلاصه گذشت باز فردای اون روز پیام داد اره هنوز مهمون دارم و خودشون مشغول غذا درست کردن هستن. من فقط گفتم عه خونه خودته سعی کن مدیریت همه چی با خودت باشه اون شروع کرد به بحث کردن مگه من کارگرشونم . هیچی نگفتم. دوباره زنگ زد حرف بزنه من ( بی خود و بی جهت ) به حساب شوخی گفتم الان کم کم طبق معمول میگن بچتونو ببینیم ( با لبخند و شوخی)، شروع کرد به بد حرف زدن و توهین به من و خانواده شوهرم. نمیدونم چرا این رفتار زشت و انجام داده.تمام حرفای خصوصیمونو زد تو صورتم که تو خودت مشکل داری. تمام تنم میلرزه از حرفای وقیحانش. 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اعصابش از دست خانواده‌ی شوهرش خورد بوده که چند روز تو خونه‌ش بودن، سر شما خالی کرده 🙄🙄

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2714
بابا دوست در حد مسائله دوستانه بین خودتون نه دیگه شوهر و خانوادشم با جزئیات بشناسه  ک بخواد زر ...

اشتباه کردم کاش باهاش درددل نمیکردم که اینجوری نقطه ضعف هامو که ربطی به بحث نداشت و کشوند به دعوا، خیلی پشیمونم از داشتن همچین رفیقی 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 
2706