2737
2739

سلام بچه ها،،من عضو جدیدم،،چن ماه پیش پریودم سه ماه عقب افتاد رفتم دکتر امپول زدم و قرص پرژسترون بهم داد ک پریود شدم بعد از تموم شدن قرص دیگ پریود نشدم تا دو ماه طول کشید ک بلخره امروز پریود شدم ،قصد داشتم برم دکتر حالا نمیدونم برم یا ن؟اخه یکی دوهفته هست ک اقدام کردم ب ورزش و خوردن رازیانه،نمیدونم بخاطر اینا الان پریود شدم یا ن ،،بنظرتون این ماهو صبر کنم اگ ماه اینده پری نشدم برم بهتره ؟

صبر کن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برو دکتر شاید تنبلی داری .البته همه بمن گفتن تنبلی ولی دکترم گفت پولیپ دارم 

،،،پولیپ خیلی خطرناکه؟؟میترسم مشکلی چیزی داشته باشم بعدن باردار نشم...میخام نوبت بگیرم از دکتر غفور زاده یزد،میگن خیلی خوبه شماها ایشونو میشناسین؟خوبه؟

2738
،،،پولیپ خیلی خطرناکه؟؟میترسم مشکلی چیزی داشته باشم بعدن باردار نشم...میخام نوبت بگیرم از دکتر غفور ...

نه من تهران پیش دکتر رفیع میرم 

خدایا بعد هفت سال نی نی دادی ولی زودهم گرفتی بازهم حکمتتو شکر😢