2733
2734
عنوان

شماره خیر کسی داره؟

2257 بازدید | 14 پست

تاپیک قبلیم گفتم واسه یه موکب کمک میخواییم؟ کسی اینجا حاضر نشد کمک کنه؟ کسی شماره خیر داره؟ خانم یا آقا فرقی نمیکنه.موکب سال اولشه احتیاج به حمایت مردم داره.هر کی داره دریغ نکنه هر کی هم کمک میکنه اینجا بگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا نمیدونین موکب چیه؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738
عزیزم ملت واسه پول دوا درمون و خرج غذاشون موندن بعد خیرین بیان پول به موکب بدن    

منم نگفتم اونایی که مشکل دارن کمک کنن.اونایی الحمدلله وضع مالی خوبی دارن.گلم برای مثال میگم وقتی وقتی من با اینکه مشکل دارم ده هزار تومن کمکمیکنم مطمئن باش امام حسین صد برابرشو میرسونن و مشکلم حل میشه.یه کم حسن نیت داشته باشیم

منم نگفتم اونایی که مشکل دارن کمک کنن.اونایی الحمدلله وضع مالی خوبی دارن.گلم برای مثال میگم وقتی وقت ...

متوجه منظور بنده نشدین!گفتم کسی تو پول دوا درمون و غذاش مونده کمک بهش واجب تره تا موکب که میخواد به مسافر سرویس بده!خیالت از بابت حسن نیت من راحت باشه 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

[QUOTE=108589538]منم نگفتم اونایی که مشکل دارن کمک کنن.اونایی الحمدلله وضع مالی خوبی دارن.گلم برای مثال میگم وقتی وقت .. سلام اینجا بهتون کمک نمیشه.جای دیگه دنبال کمک باشین 

یه عده میان مثل همیشه مزه میریزن میرن ،اجرتون با آقا امام حسین 

یاعلی 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

به نظرمن ،میتونید یه کاری کنید بکی از این ظرف شیشه ای ها بگذارید جلوی خونتون ،تا هرکی دوست داشت کمک کنه ،درست زیاد جمع نمیشه ولی بلاخره هرچیشد میتونید برید درراه موکب ازش استفاده کنید 

2706