2737
2734

سلام.دیروز رفتم برای کاشت مژه...تو محل خودمون.خیرسرم خاستم تو وقتم صرفه جویی کنم.گفتم قبلا انجام دادم و بلدم.خلاصه گفت چشاتو ببند....مژه هاشم ازاین گره ای ها بود....باورتون نمیشه چشااااام داشت درمیومد انقد ک میسوخت گریم گرفت اخراش بود داشتم غش میکردم بهم اب قند دادن...بعدانقد حالم بد بود ک تو ارایشگاه نگاه نکردم یعمی چشام بزور بار میشد.رفتم خونه تو ایینه نگاه کردم دیدم مژه ها بهم چسبیدن چققققققد جای خالی داره...افتضتااح بود انقد مژه بلند بود ک نزدیک ابروم بود...رفتم گفتم اینو برام بکن...پولمم پس بده...خلاصه گفت من ریممور ندارم خودت برو خونه بکن.چسب هم دائم بود چشام داشت درمیومد خلاصش ک نصف مژه هام کنده شد چشام ورم کرد...الان میگ من پول و پس نمیدم من وقت‌گزاشتم تو خوشت نیومد...ب ارایشگر خودم گفتم گفت شانس اوردی کورنشدی اون چسب ها برای مژه های تار ب تاره....ن این‌گره ای ها.چون اینا زیاد چسب برمیدارن.بگید من چی بهس بگم؟؟؟

خدایا من هرجور که فکر میکنم میبینم امکان نداره تو فقط بخاطر یه 🍎سیب مارو انداخته باشی رو زمین🌏...شاید باغتو آتیش زدن🔥؟شایدم عزرائیل و جبرئیل دست به یکی کرده باشن...🙏🙌😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
میتونی بری اتحادیه ازش شکایت کنی همین

امروز صب رفتم دوستم‌برام‌مژه گزاشت

سریع. راحت.چون چشام افتضاح بود.حالا برم اتحادیه چی بگم؟

خدایا من هرجور که فکر میکنم میبینم امکان نداره تو فقط بخاطر یه 🍎سیب مارو انداخته باشی رو زمین🌏...شاید باغتو آتیش زدن🔥؟شایدم عزرائیل و جبرئیل دست به یکی کرده باشن...🙏🙌😶

ای بابا 

خودت باید بدونی کارای مربوط به چشم انقد حساس هستن که پیش هرکسی نرید

من نمیدونم خانوما چجور میرن تدی آرایشگاه ها خط چشم تتو میکنن یا مژه میکارن! خطرناکه

۹۹ درصدشون صلاحیت ندارن

گلم خودت مقصر بودی اخه چشم خیلی حساسه نباید جایی که مطمئن نبودی میرفتی...خیلی اینجور ارایشگرا زیاد شدن که الکی میگن رو یه کاری وارد هستن بعد داغون میکنن😒😒..مطمئن باش پولی که بهش دادی حلالش نیس ..انشالله زود چشمات خوب شخ

وا وقتی کار بلد نیست . میخواستم فحش بدما برو شکایت کن فردا پس فردا این بلارو سر بقیه هم میاره  ...

برم اتحادیه چی بگم؟دوندگی داره؟فردا مسافرم

2706