2733
2734
عنوان

سيسمونی

200 بازدید | 37 پست

خانمایی که تازه سيسمونی خریدین هزینه لباس و وسایل خواب و لوازم بهداشتی حدودا چند میشه؟ من سرویس کالسکه و تخت خواب و.... نمیخوام.فقط لباس و وسایل خواب و لوازم بهداشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تا چ مارکی بگیری؟بهداشتی من چیکو میگیرم شامپو۴۰ کرم محافظ کودک ۴۰ . شامپوسر جانسون ۵۵ . سودوکرم بجای پودر ک عرق سوز نشه ۶۰ این سری پناتن گرفتم ۱۲۰ .

لباسم لیدوند و ریکالاکو. دوولو . به آوران و تاپ لاین مارک های مرغوب نخ پنبه هستن پارچه های خارجی دوخت ایرانی خیلی از ترک ها بهترن 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

بيشتر از ٣ نميشه 

شايد هم ٢ و نيم 

برو فروشگاه اقابزرگ خيلييييي عالي و ارزون 

اخرش ميبيني كلي خريد كردي با قيمت مناسب

نصف قيمت بيرون

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

با یک و نیم میتونی جمع کنی

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738
شش تومن؟فقط لباس و رختخواب و وسایل بهداشتی.لباس هم من نهایتا تا سایز سه بگیرم 

اگر زياد پول بهداشتي الكي ندي ٢ راااااحت جمع ميكني

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
2706