2733
2734

یعنی چی که 

نه اون مرده غرور داره تو حرف نزن؟

خیلی مردی!

خیلی نامردی!

ترشیده!

و......

صبح تا شب کلمات زن ستیزی مثل نقل و نبات از دهنتون میاد بیرون بعد توقع دارید مردا احترام بزارن؟

بعد توقع دارید بچه هاتون یاد نگیرن؟

اه اه حالم از بعضیا واقعا بهم خورد (بعضیا😏)

پ.ن:الان ی عده از همون (زنان علیه زنان)برای توجیه کار خودشون میان سره اینکه اره جنسیت دوم هستن بحث میکنن😐😆

اگه خیلی دوست دارید جنسیت دوم باشید به کسی ربطی نداره ولی همه خانومارو دخیل ندید😐

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
زورش بیشتره  قانون با اونه  جامعه با اونه  همه طرفداره مردن    حتی ما خودمو ...

شاید شما وقتی به بچه هاتون نگاه میکنید میگید این ضعیفه ازش خوشم نمیاد ولی همه اینجوری نیستن

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  

من خودمو جنسیت دوم حساب نمی کنم ولی یه شوهر دارم که همیشه می خواد اول باشه تو هر چیزی...خیلی باهاش جنگیدم ولی دیگه خسته شدم ظاهری هم که شده بهش میگم تو بهتری تو بالاتری....وگرنه بعضی اوقات حتی به کوچیک و حقیر بودنش و رفتاراش عمیقا فکر می کنم...متنفرم از این وضعیت و جامعه...برای همین نمی خوام دختر داشته باشم...دختر بزرگ کردن علم و دانشی می خواد که نه تو خودم نه تو شوهرم نه تو هیچ کدوم از اطرافیانم نمی بینم...